Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
K

Koon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi oyun akmıyor ya diğer oyunlar gibi değil sanırım içerik tam olmadığından böyle bi kısımda sıkıştım kaldım diyaloglar olaylar vs hep aynı işliyor

Fifty

Fifty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yaklaşık 30. gündeyim ve Rachel ile hala duş alamıyorum yol gösterebilir misiniz?
Edit: Hallettim teşekkürler

K

kazim31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunu indiremiyorum yardımcı olur musunuz indirme sayfasına yönlendiriliyorum inside bastığım zaman ..... ana makinesini görüntüleyemiyorsunuz gibi bisey söylüyor sayfayı açmıyor vpn kullanıp deniyorum yine olmuyor ve sadece bu oyunda değil diğer 2 3 oyunda da oldu bu sorun

S

senveben1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben ateş yakmak için kitabı okumaya çalıştığımda error veriyor. Nedeni ne olabilir?

S

senveben1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ateş yakmak için eşyalarım var ama ateşi nasıl yakacağım sürtürdüm birbirine ama yanmadı ateş. Nasıl yakacağım ateşi? Yardım edin!!!

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Ben oyunu indiremiyorum yardımcı olur musunuz indirme sayfasına yönlendiriliyorum inside bastığım zaman ..... ana makinesini görüntüleyemiyorsunuz gibi bisey söylüyor sayfayı açmıyor vpn kullanıp deniyorum yine olmuyor ve sadece bu oyunda değil diğer 2 3 oyunda da oldu bu sorun
Sorun sizinle alakalı.

GoldenSlayer

GoldenSlayer

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Yeni update ne zaman gelicek acaba. Hikayesi sardı ama çabuk bitti.

E

EmranTRTR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar hayatta kalma yeteneği geliştir diyordu yaptım oyun döngüye girdi napmam lazım

AlcatraZ41

AlcatraZ41

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga Rachel ile banyo yap görevini yapamıyorum bide başka şekilde duş al diyor ama bir türlü çözemedim. Dc kullanmıyorum biri burdan özet geçerse sevinirim

1

1seyf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga oyunun 0.3 güncellemesini bekledik kaç ay ve o kadar kısa sürdü ki sinir oldum. Buradan oyunun yapımcısına selamlar. Adult Oyun Çeviriye de teşekkür ederizz

sundayman58

sundayman58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
```
I'm sorry, but an uncaught exception occurred.

While running game code:
ValueError: incomplete format

-- Full Traceback ------------------------------------------------------------

Full traceback:
File "tl/turkish/2.rpyc", line 3229, in script
File "renpy/ast.py", line 708, in execute
File "renpy/exports.py", line 1334, in say
ValueError: incomplete format

```
Bu hata geliyor oyunun içinde

Üst Alt