Stay True, Stay You Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stay True, Stay You Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3.0
S

salatalık1453

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun kayıt kısmında hesabımı giriyorum ama sürekli hata veriyo niye?

Y

yahkem35

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunu yeni indirdim, oyun açılma ekranında nick ve parolayı girdip enterladıktan sonra hata veriyor, hata bildire basınca hiç bir şey olmuyor . ne kadar tekrarlasamda aynı sorunla karşılarşıyorum oyuna giremiyorum

F

freseq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yapımcı bıraktıysa bıraktım desin

H

hs.blop

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu yeni indirdim, oyun açılma ekranında nick ve parolayı girdip enterladıktan sonra hata veriyor, hata bildire basınca hiç bir şey olmuyor . ne kadar tekrarlasamda aynı sorunla karşılarşıyorum oyuna giremiyorum
Bende aynı sorunu yaşıyorum

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
O

osmszr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun giriş ekranında hata veriyor. hata bildirimi yapmama rağmen oyun giriş yapmıyor lütfen yardım edin

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
oyun giriş ekranında hata veriyor. hata bildirimi yapmama rağmen oyun giriş yapmıyor lütfen yardım edin
Bazı oyunlarda login hatası oluyor. Bu hatanın olduğu oyunların bazılarını düzeltildi diğerleri ise oyunlara gelecek olan güncellemeler ile düzeltilecektir.

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman peki uzun zamandir bekliyorum bunu bilgisi olan var mi

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna maalesef Türkçede girmiyor,giriş bilgilerim doğru net var ama internet erişiminiz yok diyor.

Üst Alt