Stay True, Stay You Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stay True, Stay You Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3.0
ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Oyunu kuruyorum giriş bilgilerimi yazıyorum girişe basıyorum ancak bu oyuna giriş bilgileri yok paket almanız gerekli diyor ne yapmam gerek yardım edin

M

mıral1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devamını sabırsızlıkla bekliyorum...

M

Muhammett.st

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu ne saçmalık böyle eskiden bu siteye kayıtlı olan hesabımla bu oyunu oynayabilirken şimdi oynayamıyorum? Beni paralı vip satın alma bölümüne gönderiyor. Yani artık bunun da mı parasını alıyorsunuz oynayamayacak mıyız?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Bu ne saçmalık böyle eskiden bu siteye kayıtlı olan hesabımla bu oyunu oynayabilirken şimdi oynayamıyorum? Beni paralı vip satın alma bölümüne gönderiyor. Yani artık bunun da mı parasını alıyorsunuz oynayamayacak mıyız?
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor, hepsi birden açılmayacak ama teker teker açılacaklar.

M

Muhammett.st

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Peki az önce birşey yazmıştım, şimdi anladım ne olduğunu. Peki ne zaman açılacak?

N

NotEmre

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1708

GENEL BAKIŞ

Rüyalarının kızıyla 3 aydır ilişki içerisinde olan genç bir erkek olarak oynuyorsun. Fakat işler düzgün ve senin için yolunda ilerliyormuş gibi görünürken, aslında her şey değişmek üzere. Ebeveynlerin konuşmak için oturtur ve her şeye karşı bakışını değiştirecek yeni fırsatlar ortaya çıkar. Önüne çıkan yepyeni cazibelerle, kendin olarak kalabilecek misin?

Paylaşılan Tarih: 28.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.2.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 880 MB
Oyun Boyutu APK: 197 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Oral sex, Mobile game, Milf, Handjob, Foreplay, Non-penetrative sex, School setting, Doggy style
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Stay True, Stay You oyununu çalıştırın.
Güncelleme geldimi

A

alitility

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
duyuruda bu oyunun açıldığı söylenirken, açılmammış.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
duyuruda bu oyunun açıldığı söylenirken, açılmammış.
''Türkçe Oyunlar'' kategorisindeki tüm Türkçe oyunların Android versiyonları yenilendi ve erişimleri açıldı. Giriş yapmak için yeniden indirmeniz gerekiyor.

A

alitility

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
''Türkçe Oyunlar'' kategorisindeki tüm Türkçe oyunların Android versiyonları yenilendi ve erişimleri açıldı. Giriş yapmak için yeniden indirmeniz gerekiyor.
hocam emin misin? tekrar deniyim dedim ve açıldı tekrar indirmeye gerek yok sanırım.

K

Kralk61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son okulda bitmsiti güncelleme geldi mi

casper6119

casper6119

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hala okul