Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Stay True, Stay You güncellemesi |01.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
lopez_background_PS.png

Merhaba, 7 Mart 2020'de yayınlanan Stay True, Stay You demosunun birinci yıl dönümünü kutluyoruz! Web geliştirmeden oyun geliştirmeye geçtiğimden beri çok şey öğrendim ve gelecekte öğreneceğim daha çok şey var.

Bize bir sonraki bölüm hakkında bir şeyler söyleyin lütfen! 0.2.3b sürümü size Bölüm 4 önizlemesini vermesine rağmen, henüz görmediğiniz E4 için birkaç animasyon vardır. Şimdiye kadar 14 animasyon oluşturdum ve bunlar tamamen en yüksek kalitede oluşturuldu. Bu ay render ve animasyonlar çıkarmaya devam ettikçe bu sayı çok daha yükselecek. Ama her zamanki gibi, minimum düzeyde spoilerlı konuşacağım!

İlk 3 karakter anketinin kazananları Kate, Bayan López ve Amy! Bu nedenle, bu bayanları içeren Rastgele İşleme resimleri Mart ayının bu ayında oluşturacağım. Umarım, bunu sizin için bir sonraki İki Haftalık Güncellemede halledebilirim!

Muhtemelen Nisan ayında başlayacak anketler için oylama gücüyle uğraşacağım. Daha yüksek seviyelerin ekstra katkıları için biraz daha fazla ağırlık alması önemlidir, ancak mevcut denge bana biraz kötü hissettiriyor. Şubat Rastgele İşleme anketi sırasında, ilk 3 karakter daha yüksek kademeler tarafından değiştirilmedi ve bu yüzden çok fazla fark yaratmadı. Oyların herkes için adil olmasını sağlamak için muhtemelen biraz oynama yapacağım.

Danson

Üst Alt