Sofia Unexpected Meeting - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Sofia Unexpected Meeting

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri97.jpg
GENEL BAKIŞ

Yapımcının sofia ile ilgili kısa Kinetic / VN'imin son halidir.Yapımcının Söz verdiği gibi ilk bitmiş projesi olduğu için biraz kısa. Oyun çerezlik sayılabilecek uzunluktadır. Aceleci davranmayın. ama yine de yapımcı seveceğinizi umuyor.İyi oyunlar İyi eğlenceler

Paylaşılan Tarih: 13.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 229.2 MB
Oyun Boyutu MAC: 211.84 MB

Oyun Konuları
Female protagonist, Oral sex, Vaginal sex, Groping
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Sofia Unexpected Meeting oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - FILESUPLOAD

MAC

MEGA - FILESUPLOAD

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri100.jpg AdultOyunCeviri99.jpg AdultOyunCeviri98.jpg

Son düzenleme:
F

FakeAlien

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyunu bir arkadaşım için Türkçe'ye çevirmiştim. Gerçi diyaloglar oldukça basit ama isterseniz onu paylaşabilirim

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Normalde kadın karakterleri oynarken biraz zorlanıyorum,bir anda namus bekçisi kesildiğim için bir hayli zor oluyor.Oyunun ilk başlarından öyle bir sahne oldu ki ''ALT F4'' çekecektim neredeyse.Neyse ki beklediğim şey olmadı.Yapımcının değişik bir fantezi dünyası var,zira oynarken çok güldüm.Oyunun görselleri çok iyi ve oynadığımız karakterin modellemesi muazzam olmuş.Oyun yaklaşık 5 ila 10 dakika sürüyor ve bir hanımefendi olarak oynuyoruz.Oyunun görselleri çok iyi ve bir adet de hareketli renderı mevcut.Oynayabileceğiniz çerezlik bir oyun olmuş.Yapımcının bu tarz kısa içerikli oyunları mevcut,umarım ileride daha büyük boyutlu projeler yapar.

Yani bu nasıl denir bilmiyorum ama bir yapımcının bir fantazisine daha şahit oldum desem yeri.Girip birkaç dakika oynayın ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız :D

Oyun her ne kadar İngilizce de olsa anlamayacak hiçbir şey yok.En azından cümleler benim açımdan çok sade olmuştu :)

Üst Alt