Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Sisterly Lust Türkçe Yapay Zeka - 1.1.2

Mackenzie

Yönetici
adultoyunceviri3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

Yakın zamana kadar babanla birlikte ülkenin farklı bir yerinde yaşadın. Ebeveynleriniz çok küçükken boşandı ve şiddetli bir velayet savaşından sonra aile parçalandı. O zamandan beri ailenizi görmediniz ve iletişim çabaları babanız tarafından çok cesaret kırıldı. Ama şimdi, ani ölümünden sonra her şey değişti. Babanızın cenaze töreninde, anında komşunuz olarak tanıdığınız bir kadın size yaklaştı. Onunla eve gitmek, evdekilerle tanışmak ve beraber olmak isteyip istemediğini sordu. Tereddütle evet dedin ...
Paylaşılan Tarih: 21.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.1.2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.19 GB
Oyun Boyutu APK: 687 MB

Oyun Konuları
3DCG, Anal sex, Blackmail, Corruption, Creampie, Handjob, Interracial, Lesbian, Male domination, Male protagonist, Masturbation, MILF, Mobile game, Oral sex, Romance, Vaginal sex, Virgin, Voyeurism, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Sisterly Lust oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - GDRIVE

ANDROID
CLOUD - GDRIVE

GÖRSELLER

adultoyunceviri146605_146494_day01_apartment_door_m_smile.jpg adultoyunceviri146611_146500_day10_discreet_mask.jpg adultoyunceviri146613_146502_day13_b_park_ice_sit_hug.jpg adultoyunceviri146616_146505_day13_m_kitchen.jpg adultoyunceviri146617_146506_day16_apartment_breakfast_sit.jpg

Samed

Destekçi Plus
Deneyelim bakalım

koko38

Kayıtlı Üye
admin sen harikasın teşşekürler ederiz iyiki varsın

Kral Şakir

Kayıtlı Üye
Oyun çok güzel ama çeviri olmamış.Kullandığım apk'dan dolayı mı acaba?

Ceyda72

Kayıtlı Üye
En sevdiğim oyunn öneririm herkese ???

SworD

Kayıtlı Üye
Güzel bir oyun daha, Hikayede seçimlerin ağırlığı hissediliyor gerçekten. Çok iyi seçimler yapılması dahilinde, en mutlu sona ulaşılabilir.Çevirmenleri tebrik ediyorum (y)

astravizal

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1481

GENEL BAKIŞ

Yakın zamana kadar babanla birlikte ülkenin farklı bir yerinde yaşadın. Ebeveynleriniz çok küçükken boşandı ve şiddetli bir velayet savaşından sonra aile parçalandı. O zamandan beri ailenizi görmediniz ve iletişim çabaları babanız tarafından çok cesaret kırıldı. Ama şimdi, ani ölümünden sonra her şey değişti. Babanızın cenaze töreninde, anında komşunuz olarak tanıdığınız bir kadın size yaklaştı. Onunla eve gitmek, evdekilerle tanışmak ve beraber olmak isteyip istemediğini sordu. Tereddütle evet dedin ...
Paylaşılan Tarih: 21.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.1.2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.19 GB
Oyun Boyutu APK: 687 MB

Oyun Konuları
3DCG, Anal sex, Blackmail, Corruption, Creampie, Handjob, Interracial, Lesbian, Male domination, Male protagonist, Masturbation, MILF, Mobile game, Oral sex, Romance, Vaginal sex, Virgin, Voyeurism, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Sisterly Lust oyununu çalıştırın.
Giriş yapamiyorum oyuna

Mackenzie

Yönetici
Güzel bir oyun daha, Hikayede seçimlerin ağırlığı hissediliyor gerçekten. Çok iyi seçimler yapılması dahilinde, en mutlu sona ulaşılabilir.Çevirmenleri tebrik ediyorum (y)
Teşekkür ederiz fakat bu oyunu çevirmenlerimiz çevirmedi, program çevirisi bu. Çevirmenlerin çevirdiği oyunlar Türkçe Oyunlar burada.

Ahmetc

Kayıtlı Üye
telde vardı hata ile silmiştim bunu arıyordum gayet güzel bilgisayara yükleyeceğim güzel oyun :D

Ordi

Kayıtlı Üye
Android linklerinde sorun mu var indriyorum fakat açamıyorum

ReckyRey

Moderatör
Oyuna girerken kullanıcı adı şifre istiyor girince hatalı giriş diyor açılmıyor
Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.