Shut Up and Dance Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Shut Up and Dance Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 9
F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel. Oldukça çekici, oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz, pişman olmayacaksınız.

Hikaye olarakta iyi. Ama hikayeye daha fazla değinebilirdi. Olaylar hızlı gelişiyor bu yüzden yapımcının oyunu fazla uzatacağını sanmıyorum. Fakat konusu itibariyle oyuna çok fazla şey eklenebilirdi. Örneğin oynadığımız karakter devlete ait bir deneyde çalıştığı için oyuncuya biraz daha özellik katılabilirdi. Project atmosphere oyunundaki gibi ajan olarak falan çalışsaydı çok güzel olurdu, çokda iyi olurdu. Potansiyel var ama yapımcı bu oyuna vakit ayırıp 3-5 sezonluk bir oyun yapar mı veya kısa tutup bitirir mi bilemem. Umarım oyun uzar.

Yapımcının sayfasına baktım. Halen diğer bölümlerin kalitesini yükseltmeyle uğraşıyor. Şu an 1 bölüm güncelleme yapmış o da 10-15 dk lık oynanış verir. Şu an 6. kısımı yeniden yapıyor ve daha 4 bölümü daha yenilemesi lazım. Bir de başka bir oyun daha yapıyor. O yüzden 1-2 seneye ancak düzgün uzun bir oynanış sunan bir güncelleme hazırlanır diye düşünüyorum. Beklemeye değer.

3

34yse

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
clouddan indirirken exeyi ayrı indirmek gerekiyor ikisinide indiriyorum fakat oyunu açmıyor yardı edebilir misiniz

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tek kelimeyle efsane oyun.İlk başları sarmadı bırakacaktım ama biraz sabır gösterip devam edeyim dedim iyikide etmişim.Özellikle belli yerden sonra aşırı sarıyor.Megan değilde sarahı daha çok sevdim ben.Hikaye olarakta gayet güzel .Steamada koymuş yayıncısı ve dediğine göre 11 yada 12.bölümde bitirmeyi düşünüyormuş .Umarım final olarakta çevirilir bu oyunun finalini görmek istiyorum.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sonunda bitirdim .
çok saçma bir şekilde bitiyor yav .zaten başta sevmediğim dostumuz ihanet edip saçma bir şekilde bırakıyor bizi .anlamadım aşk rotasından gitseydim yine aynı şekilde mi bitecekti ben harem rotasından gittim yinede şöyle tipler aşırı sinir bozucu hikaye nasıl şekillenecek merak içerisindeyim ama yinede onun dışında efsane bir oyundu umarım şaçma bir şekilde klişe olmamak için kötü sonla bitmez oyun

S

sevismekguzel31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
eski sürümde bölüm 4 de mi 5 ten sonra grafikler kötüleşiyordu düzeldi mi

Üst Alt