Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi SexNote güncellemesi |07.01.2021|

  • Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,891
Tepki puanı
2,533
Puanları
113
1.png

Güncelleme Durumu: Yeni güncellemelerde değişiklikler

Hey Millet! Bir sonraki güncelleme ve sonraki güncellemelerle ilgili bazı önemli haberlerimiz var.

İlk olarak, son sürümden bu yana yeni güncelleme üzerinde çalışıyoruz ve her şey harika gidiyor, ancak yeni güncellemeleri yayınlama şeklimizde önemli bir değişiklik yapmaya karar verdik.

Son güncelleme (0.13 - Cadılar Bayramı Güncellemesi) 7 yeni animasyon, 3 yeni duvar kağıdı, yeni bir animasyon sistemi ve bazı iyileştirmelerle normalden biraz daha kısa bir güncellemeydi. Şu anda yayınladığımız güncellemelerin ortalama 12-15 animasyon ve 5-11 Duvar Kağıdı içerdiğini göz önünde bulundurarak, bu büyük bir iştir ve kendimizi tam zamanlı Sexnote'a adamış olsak da, en az 1 buçuk veya 2 ay çalışma anlamına gelir.

Bu nedenle, bölünmüş güncellemeleri yayınlamaya karar verdik, bu, iş akışını iyileştirmemize, sürümlerin bekleme süresini önemli ölçüde azaltmamıza ve size daha sık keyif almanızı sağlayacak içeriği sunmamıza olanak tanıyacak. (Bu, Cadılar Bayramı güncellemesi gibi olacak, çok uzun değil, daha hızlı ve yüksek kaliteli güncellemeler.)

Dolayısıyla, yaklaşan 0.13 güncellemesi iki versiyona ayrılacak. İlki, Nun, Billie ile yeni sahneler ve yakında yayınlanacak yeni bir karakter ile kilisenin bağlamını oluşturmaya ve planını geliştirmeye odaklanacak. İkinci bölüm hikayeye devam edecek ve planlandığı gibi Bayan Jones'a odaklanacaktır.


Toplamda, yeni güncelleme en azından şunları getirecektir:
- 15 yeni seks animasyonu (60 FPS).

- 5 yeni ateşli duvar kağıdı.

- 1 yeni mini oyun.


(Bu, daha önce açıklandığı gibi iki versiyonda elde edilecektir.)

İlginiz için teşekkür ederim çocuklar.

JamLiz
 
EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Eki 2020
Mesajlar
29
Tepki puanı
12
Puanları
3
Beklemedeyim. Yeni sürüm çıktığı zaman çevirisine hemen başlanılır umarım
 
Üst Alt