Sex Note Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Sex Note Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.19.5
C

CEGOX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sürümü güncelellenen oyunları androidde dosyayı indirdikten sonra nadıl güncelleyebilirim

Oyınların save dosyasını (nerde bilmiyorum) kaydedip yeni sürümü yükledikten sonra save mi atmalıyım

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Sürümü güncelellenen oyunları androidde dosyayı indirdikten sonra nadıl güncelleyebilirim

Oyınların save dosyasını (nerde bilmiyorum) kaydedip yeni sürümü yükledikten sonra save mi atmalıyım
Oyunu güncellemek için eski sürümü silip yenisini kurmalısınız. Oyunu silseniz bile kayıt dosyalarınız aynısı gibi kalır.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
14.10.2020

Eh, zaten güncellemenin son aşamasındayız

Çeşitli ayrıntıları düzelterek tamamlıyoruz ve güncellemeyi çok yakında yayınlamayı umuyoruz.

Bu güncelleme birçok yeni sahne ve içerik getiriyor.

Bu yeni güncelleme, Dr. Johnson'ın ve hastalarından birinin hikayesini derinlemesine araştırıyor.

Bu yeni güncellemede şunlar olacak:
15 Yeni animasyon.
8 Yeni duvar kağıdı.
1 Yeni mini oyun.
2 Yeni karakter.
2 Yeni Konum.

JamLiz

N

Numal

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
Yardımcı olabilirim biri oyunda evin içinde toleti bulamadım Bir türlü skskskslsjdk

ardakes

ardakes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ne tuvaletin yerini bulabiliyorum ne oturma odası mobilden oynuyorum bende mi sıkıntı var

S

Serkaan12

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
ne tuvaletin yerini bulabiliyorum ne oturma odası mobilden oynuyorum bende mi sıkıntı var
Tuvalet garajla mutfak arasında kalan kapı gibi biryer var oraya basmaya çalış kolay basılmıyor

Madrox

Madrox

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çeviri için teşekkürler ekip, harikasınız :)

S

Serkaan12

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
2 ay önce güncelleme gelcek demiştiniz niye daha gelmedi

N

NotEmre

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4419

GENEL BAKIŞ

Ev sahibin ve kız arkadaşların ile birlikte yaşamak, bir gün sınıfta oturana ve gökyüzünden düşen bir kitap görene kadar kızlarla utangaç olmasını sağladı... Bu kitap, sana büyülü gücü tanıtacak bir kitap olan Sexnote ile ayrıca kitabın koruyucu iblisi olan Brixida'nın yardımıyla, hayatını sonsuza dek değiştirecek ve arkadaşlarınla, ev sahibin ile ve yeni düşmanlarınla nasıl geçindiğini anlatacak...

Paylaşılan Tarih: 24.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.10.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 772 MB
Oyun Boyutu APK: 183 MB

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Dating sim, Voyeurism, Exhibitionism, MILF, Virgin, Big ass, Big tits, Lesbian, Mobile game, sex, Paranormal

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Sex Note oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Hile kodu ne

S

skydook

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4419

GENEL BAKIŞ

Ev sahibin ve kız arkadaşların ile birlikte yaşamak, bir gün sınıfta oturana ve gökyüzünden düşen bir kitap görene kadar kızlarla utangaç olmasını sağladı... Bu kitap, sana büyülü gücü tanıtacak bir kitap olan Sexnote ile ayrıca kitabın koruyucu iblisi olan Brixida'nın yardımıyla, hayatını sonsuza dek değiştirecek ve arkadaşlarınla, ev sahibin ile ve yeni düşmanlarınla nasıl geçindiğini anlatacak...

Paylaşılan Tarih: 24.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.10.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 772 MB
Oyun Boyutu APK: 183 MB

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Dating sim, Voyeurism, Exhibitionism, MILF, Virgin, Big ass, Big tits, Lesbian, Mobile game, sex, Paranormal

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Sex Note oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
devamı ne zaman gelicek?

Üst Alt