Savior Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Savior Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.14c
T

Tgt7815

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostum bu oyun harika olmuş

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncelikle böyle güzel bir oyunun Türk yapımı olması gurur verici, oldukça başarılı bir oyuna benziyor. Oyuna hakim olan arkadaşlara bir sorum olacak oynamaya başlamadan önce bu yukarıda yer alan iyi ve kötü yeri bir şeyleri etkilicek belli. Ne yapmalıyım tavsiye var mı yada walkthrough var mıdır ? Bana kalırsa full evil yolundan giderim :)

R

Rengar55

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunu kaydedemiyorum, alttaki slot kayboldu, ne geri alabiliyorum ne kaydedebiliyorum. Bilen varsa yazsın lütfen.

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
0.10 gelmiş galiba beklemedeyiz Türkçesini.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Oyun sarıyor sarmasına da, bu mclerin yüzünün gözükmediği oyunlara bi tık ayar oluyorum.
Ayrıca project atmosfer ile benzerlikleri var, gerçi hangisi daha önce çıktı bilmiyorum ama, ben ilk önce p.a oynadığım için böyle yazıyorum. Uzun lafın kısası renderları güzel ve hikayeside merak uyandırıcı, oynamanızı tavsiye ederim.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyun sarıyor sarmasına da, bu mclerin yüzünün gözükmediği oyunlara bi tık ayar oluyorum.
Ayrıca project atmosfer ile benzerlikleri var, gerçi hangisi daha önce çıktı bilmiyorum ama, ben ilk önce p.a oynadığım için böyle yazıyorum. Uzun lafın kısası renderları güzel ve hikayeside merak uyandırıcı, oynamanızı tavsiye ederim.
Savior daha önce çıktı.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Savior daha eski bir oyun.

mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun hikayesi grafikleri animasyonları çok güzel sardı yeni bölümleri bekliyorum

Rasengann

Rasengann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kafama göre gidiyorum tam sürüme ulaştığında hem iyi hem kötü olarak bitiririm muhtemelen tekrar ama iyi taraf kötü taraf olarak düşünüyorum ya da benim düşündüğümün tam tersi ilerde kötü tarafın bambaşka etkileri ortaya da çıkabilir ntr ye onay veren bir mc gibi mesela ya da kızları kendi işleri için başkalarının önüne atan bir mc neden olmasın sonuçta tercihe göre olacağı için hem ntr seven hem de sevmeyeni memnun edebilir
Öncelikle böyle güzel bir oyunun Türk yapımı olması gurur verici, oldukça başarılı bir oyuna benziyor. Oyuna hakim olan arkadaşlara bir sorum olacak oynamaya başlamadan önce bu yukarıda yer alan iyi ve kötü yeri bir şeyleri etkilicek belli. Ne yapmalıyım tavsiye var mı yada walkthrough var mıdır ? Bana kalırsa full evil yolundan giderim :)

V

vavest3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sitenin logosu gözüküyor açılmıyor yardım edebilecek varmı

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
sitenin logosu gözüküyor açılmıyor yardım edebilecek varmı
Açılıyor, sadece beklemen gerek. Oyun dosyalarının işlenmesi bittikten sonra açılacaktır. Kullandığın cihazın donanımına göre değişiyor beklediğin süre.

Üst Alt