Savior Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Savior Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.14c
E

Emrllh_Bey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mükemmel bir oyun devamı gelirse sevinirim

EmberMoon

EmberMoon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
3$
gdrive linki güncel değil bilginiz olsun.

M

madrec

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu tarz oyunlara yeni geçiş yaptım şimdi ilk türk oyunu diyip oyuna giriş yapıyorum teşekkürler :)

Fabbem

Fabbem

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
4$
Oynadığım en güzel oyunlardan başta önyargıyla karşıladım ilk sahneleri ama hikayesi ve işleyişi harika gerçekten devamı hızlıca gelir umarım.. elinize sağlık

dheemekiller

dheemekiller

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sitedeki bütün oyunları oynadım 1.5 GB üstü oyunlar sadece, 600 700 MB oyunları oynamıyorum ya hikaye çabuk bitiyor yada grafik kötü Oluyor MB az olduğu için 1 GB altı oyunlarda ikisinden birisi oluyor,
valla çok iyi gidiyor ama diğer evreni salacak gibisiniz salmayın bence oranın hikayesi güzel şuan prof konusuna giriyorsunuz ne yaptı bu prof buraya nasıl geldi falan kurtulacak geri dönecek yada ölecek bence ölmesi daha iyi olur adamın hikaye açısından diyorum yani yoksa bizim vanessa gider eski eşine, yani bizim iş yatar ikisi birden olmaz yani iki adam birden,
kız 4-5 tane olabilir aynı anda belki şöylede yapabilirsin yani bütün kızları ikna edip hepsiyle aynı anda sevgili olması güzel olur haberleri olacak yani kızların 4-5 güncelleme sonrada olabilir bu iş yani ama erkek olmasın 2-3 tane yani, yada daha iyisi bu diğer taraftaki kızlar buraya gelsinler bu dünyaya daha çok aksiyon aynı kızlardan 2şer tane var off tadından yenmez hepside güzel yani kızların güzel olur yani
oranın hikayesi bitmesin hemen kızları güzel değişik yani asıl evrendeki kızlardan farklı oldukları için değişik güzeller asıl evrende güzel ama veya hikaye hem orada hem burada devam edebilir 25 yıldır erkek kıtlığı olduğu için çok iyi hikayeler çıkabilir, ve ileride yani 3-4 güncelleme sonra kendi istediğin hikaye bittikten sonra bu dünyaya geçebilir diğer taraftaki kızlar yani orası mahvolduğu için 25 yıldır erkek yok sıkıntı büyük yani az var daha doğrusu erkek, UNUTTUM YAZMAYI TEKRAR YAZIYORUM ve daha çok kız olabilelim bence robin gibi sahne daha çok olsun daha uzun olabilir o sahneler çok iyidi

Valla bu oyun ilk 7 e giriyor oynadığım,
Türk yapı mı diye grafikler kötüdür dedim ama çok iyi çıktı valla oynadığım oyunların %70inde böyle grafik yok yani,
Hikayede aynı şekilde şaşırdım konusu çok iyi gidiyor uzun olsun oyun çok iyi yani şuan hikayesi,
Türk yapımı diye beklemiyordum bu kadar güzel genelde böyle konularda iyi değiliz fazla ilgi olmadığı için yapımcı tarafı.

Fabbem

Fabbem

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
4$
Oyunun devamı gelince yüklü olan oyunumuz güncelleniyor yenisi geldiğini anlamak için sürekli kontrol mu etmemiz gerekiyor

seeyouagain

seeyouagain

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Mackenzie bey artık biz de mi oynasak dolar yükseldikçe ben düşüyorum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Maeve sana geliyorum Oyunun en güzel karakteri ❤️

B

Brucewaynee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nerden save alıyoruz ekranda sadece ilişkilerin olduğu yer var yanında iyilik kötülük
Screenshot_20211105-202233_Savior.jpg

B

Burakerdogann01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Milf city tarzı önerebileceğiniz oyun varmı android olursa daha iyi olur

B

Brucewaynee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İyilik ve kötülük işaretlerinin yanında 3 çizgiye tıkladınız mı? Eğer olmuyorsa 2 kere sola ve sağa kaydırınız ve karşınıza oyun menüsü gelecektir oradan kayıt edebilirsiniz.
3 çizgiye basınca ilişkiler açılıyor , 2 kere sağ kaydırınca atlama 2 kere sola ,yukarı ve aşsağı kaydırınca hiç birşey olmuyor . Nerden nasıl save alıcam bu oyunda .
Diğer oyunlarda ekranda altında üstünde kayıt , yükle , atla yada menu falan olurdu ama bunda yok .
Screenshot_20211107-134933_Savior.jpg

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Brucewaynee Bir kerede aşağı kaydırmayı dener misiniz? Belki arayüzü gizlemiş olabilirsiniz.

Üst Alt