Savior Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Savior Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.14c
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
adultoyunceviriv3471959.png

GENEL BAKIŞ

Savior'da, bilim adamı tarafından genetik olarak tasarlanmış bir adam rolünü üstleniyorsunuz. Ancak kahramanımız genetik kodunun içinde büyük bir sır saklıyor. Büyük tehlikede olan dünyada, içinde yatan gizli sırları keşfetmek ve büyük potansiyeli uyandırmak bizim kahramanımızın ellerinde... Bu süreçte, kahramanımız çok seksi ve ateşli yeni kişiler ile karşılaşacak... Peki ama dost mu olacaklar, düşman mı olacaklar? Savaşacaklar mı, yoksa gün batımından şafağa kadar sevişecekler mi? Seçim senin elinde! Akıllıca seçimler yaptığından emin ol, çünkü sen... Savior(Kurtarıcısın).

Not:
Bu bir Türk yapımı oyundur. Oyunu denemeyi ve fikirlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Her fikir, yapımcıları sizin sayenizde ileriye taşıyacaktır. Bu konu altında veya Discord üzerinden soracağınız soruları yapımcı Purple Fellas yanıtlayacaktır.

Yapımcının(Purple Fellas) Discord adresi: Purple Fellas Discord Sunucusuna Katılın!
Yapımcıya(Purple Fellas) Destek olabileceğiniz Patreon hesabı: Purple Fellas Oyun Yapımcısı | Patreon
Yapımcının(Purple Fellas) Forum Profili: Purple Fellas

Güncellenen Tarih: 28.07.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.14c
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 3.95 GB
Oyun Boyutu APK: 564 MB
Tahmini Oynanış Süresi: 4-6 Saat

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Anal sex, Milf, Mind control, Lesbian, Male domination, Super-powers, Titfuck, Big tits, Big ass, Mobile game

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Savior oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS

MEGA - CLOUD

ANDROID
MEGA - CLOUD

GÖRSELLER

adultoyunceviri653056_Savior9-min _1_.png adultoyunceviri653055_Savior8-min _1_.png adultoyunceviri653054_Savior7-min.png adultoyunceviri653052_Savior5-min _1_.png adultoyunceviri653051_Savior4-min.png adultoyunceviri653048_Savior1-min.png

Son düzenleme:
Schútz

Schútz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türk yapımı ve beklentilerinizden de yüksek oyun.

azrailkenan

azrailkenan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birşey sormak istiyorum, arkadaşların ellerine sağlık indiriyorum oynayacam resimlere bakarsak gerçekten kaliteli görünüyor hemde TÜRK arkadaşlar yapmış. ancak bişey aklıma takıldı madem TÜRK ler yaptı oyunu resimdeki şarap şişesinin etiketini neden TÜRKÇE yapmadınız veya değiştirmediniz, bu sadece basit bir eleştiri kötü manada değil yani, şimdi oyunu indiriyorum inşallah güzel oyundur.

D

Dextaru

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun gerçekten çok iyi olmuş animasyonlar vs her şeyi üst düzey olmuş. Yapan ekibi tebrik ediyorum oynadığımız diğer oyunlardan eksiği yok fazlası var. Devamını bekliyorum.

D

Degisken

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Devami ni merakla ve heyecanla bekliyorum​

B

Badboys44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android indirme linkleri sıkıntılı zip olarak indiriyor veya hiç indirmiyor çoğu oyunda

B

BadTriP

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun hikaye olarak çok ilgimi çekti, devamı ne zaman gelecek? bir tarih var mı?

M

Mertçik33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun tahmini süresi kaç saat oynanışı olarak

Iboo

Iboo

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi