Savior Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Savior Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.14c
Yasni

Yasni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikayesi muazzam ve render kalitesi cidden çok iyi. Mutlaka oynanması gereken bir oyun.

escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Karakterler çok iyi yapılmış ama kısır bir döngü var oyunda

challenger15

challenger15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkesin erişime açılması ne zaman?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
İlk öncelikle oyunun konusu tamamen Fringe dizisi ile bağdaştığını düşünüyorum ve yapımcı Purple Fellas bunu çok iyi şekilde oyuna yansıtmış ve işlemiş bu da sizi oyunun içine daha fazla çekiyor ve merak uyandırıyor. Oyunun konusuna gelecek olursak süper genlere sahip olan bir karakteri oynuyoruz ve Dr.Eugene'in kayboluşunu araştırmak için bir polis memuruyuz ama bu durum ileride değişiyor tamamen farklı bir alana yöneliyoruz. Oyunda 9 tane farklı kadın karakter var hepsi birbirinden güzel ve hikayeleri de kendileri gibi çekici. Kısacası bir bilim-kurgu temalı oyun arıyorsanız kesinlikle bu oyunu oynayın pişman olmazsınız. Purple Fellas'ında ellerine sağlık çok kaliteli bir oyun yapmış. Animasyonlar, renderlar hepsi birbirinden şahane.

Ygt312

Ygt312

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun Türk yapımı bir oyun madem neden Türkçe çıkarmıyorlar

Sihirbaz_Arttzz

Sihirbaz_Arttzz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beta'dan ne zaman çıkar acaba net bir tarih varmı

Sihirbaz_Arttzz

Sihirbaz_Arttzz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bide şeyi sormak istiyorum şubat ayı erişim haftasında çıkan oyunlar ücretsiz'e ne zaman gelecek acaba

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Bide şeyi sormak istiyorum şubat ayı erişim haftasında çıkan oyunlar ücretsiz'e ne zaman gelecek acaba
Duyuruda açıklandı.

E

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben en son 4c yi oynadım 5a yazıyor güncelleme mi geldi

B

Buzbuyucusu2016

Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bişey soracağım hemen cevap gelirse sevinirim. Destekçi plus alanlar şubat içerik haftasındaki oyunlara erişebilecek mi?

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
F95 de de gördüğüm kadarıyla gayet güzel bir yapım olmuş ve insanlar tarafından da beğenilmiş yerli yada yabancı yapım öykü olarak 3 5 farklı yapimdan izler taşısada zamanla kendi rengini alacaktır umarım yapımcı ekip bu işten alnının akıyla çıkar neden bizimde bir dr pinkcakemiz olmasın ki elinize sağlık

Üst Alt