Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Savior 0.6 sürümü güncellemesi |24.03.2021|

  • Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,865
Tepki puanı
2,506
Puanları
113
Herkese selam!

Son zamanlarda sessiz kaldığımızı biliyorum. Bu güncelleme üzerinde son birkaç haftadır bu ay bitmeden bitirmek için gece gündüz çalışıyoruz ama öyle görünüyor ki bunu yapamayacağız. Bu güncelleme beklediğimizden çok daha fazla zaman alıyor. Bunun nedeni, bu sürüm için sıfırdan yeni bir hikaye oluşturduk. Ayrıca farklı karakterlere sahip en az dört farklı rota eklemeyi planlıyoruz ve rotalardan birinde yeni bir fetiş olacak. Her rotada kötü sahneler olacak, bu da her biri için birkaç animasyon olacağı anlamına geliyor. Bu beklediğimizden çok daha fazla zaman alıyor ancak Nisan ayının ilk haftasına kadar onları hazırlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Size kesin bir çıkış tarihi vermek istemiyorum ama planımız beta sürümünü Nisan ayının ilk veya ikinci haftasında yayınlamak.

225 render ve 5 animasyon şu anda hazır. Diğer animasyonlar üzerinde de çalışmaya başladık ve bu versiyonda en az 5 animasyon daha (muhtemelen daha fazla) olacak. Neredeyse ayın sonu olduğundan, bu ay için 5. seviye özel renderlar üzerinde çalışmaya başlayacağız. Genellikle 3-5 gün sürer ve biz onlar üzerinde çalışırken oyun üzerinde çalışmayı bırakmalıyız. Sanırım şimdilik bu kadar. Sormanız gereken herhangi bir sorunuz veya önereceğiniz herhangi bir öneriniz varsa, lütfen Discord kanalımızdan veya Patreon sayfamızdan bizimle iletişime geçin. Hepinize çok teşekkür ederim.

Purple Fellas
 
Üst Alt