Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Savior 0.6 sürümü güncellemesi |24.01.2021|

Silence

Moderatör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,702
Tepki puanı
2,341
Puanları
113
unknown.png

Hey Millet! 0.6 sürümü hakkında bazı güncelleme bilgilerini paylaşmak istiyoruz. Bu versiyonun odak noktası ana hikaye olacak. Son olaylardan sonra ana karakterimiz yeni bir tehditle karşılaşacak. Kendini hiç beklenmedik bir durumda bulacak. Yeni insanlarla tanışacak, ancak çıkana kadar açıklamayı planlamadığımız bir şey var. Yeni şeyler keşfedecek, düşmanı hakkında daha çok şey öğrenecek ve belki yeni müttefikler bulacak...?

Elbette yeni seks sahneleri de olacak. Ayrıca yeni fetiş içeren bir içerik eklemeyi de planlıyoruz. Bazı oyuncular bundan hoşlanmayabileceği için isteğe bağlı olacak. Şu anda yeni karakter modelleri üzerinde çalışıyoruz ve biter bitmez, 0.6 için renderlar üzerinde çalışmaya başlayacağız.

Bahsetmek istediğim bir diğer konu da Patreon hedefimiz. Beklediğimizden daha erken hedefimize ulaşacağız gibi görünüyor. Destekleri için tüm patronlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde yeni GPU'yu beklediğimizden çok daha erken alacağız. Artık bu oyun üzerinde çalışan iki kişilik bir takım gibi hissetmiyoruz. Artık 100'den fazla üyesi olan dev bir ekibiz! Tek başına bu bile bize çok fazla motivasyon ve güç veriyor! Tekrar hepinize çok teşekkür ederim!

Purple Fellas
 
Üst Alt