Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Savior 0.6 sürümü güncellemesi |07.02.2021|

Mackenzie

Yönetici
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
244
Tepki puanı
6,282
Puanları
93
Hey Millet! 0.6 sürümü hakkında bir ilerleme raporu paylaşmak istiyoruz. 70 render ve 4 animasyon yapıldı. Bu sürüme daha fazla animasyon eklemeyi hedefliyoruz, ancak bunu yapmanın sürümü geciktirebileceğini düşünürsek, muhtemelen bu güncelleme için 7 veya 8 animasyona bağlı kalacağız.

Sürüm 0.6'nın iki bölümden oluşan bir hikayesi olacak. İlk bölüm kısa olacak ve hikayeyi o kadar da etkilemeyecek. Öte yandan, hikayenin ikinci kısmı oyunculara yeni unsurlar, yeni karakterler ve ilginç olay örgüsü tanıtacak.

Görünüşe göre 0.6 sürümünün Mart başı veya ortası için hazır olacağına inanıyoruz! Bildiğiniz gibi işler planlandığı gibi gitmeyebilir ve ayrıca uğraşmamız gereken bir donanım engeli de var. Sahip olduklarımızla harika bir oyun yaratmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Şimdilik bu kadar. Her zaman olduğu gibi desteğiniz ve güveniniz için hepinize çok teşekkür ederim. Sormak istediğiniz herhangi bir sorunuz veya önereceğiniz herhangi bir öneriniz varsa, lütfen Patreon veya Discord kanalımızdan bizimle iletişime geçin. Sizinle konuşmak ve fikirlerinizi duymak her zaman güzeldir. Kendine iyi bak!
 
Üst Alt