Save problemleri - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Save problemleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

Code7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba. Yaşadığım genel bir sorun hakkında bilgi istiyorum.

Bir oyunun yeni bir versiyonu çıktığında eski save dosyalarını görmüyor. Örneğin elimde Milfy City'nin hem 0.6e hem de 0.7 versiyonu var. Ben 0.6e'yi oynadım bitirdim. Şu anda da açınca save dosyalarını görüyor ve yükleyebiliyorum. Ama aynı dosyaları 0.7 görmüyor. Aynı şey Girl House'da de başıma geldi. Eski versiyonda gözüken save dosyalarını yeni versiyon görmüyor.

Sanırım Türkçe içeriklerde böyle bir şey var. Her versiyonda oyuna tekrar başlamak gerekmiyor herhalde. Bunun bir çözümü var mı?

Teşekkürler...

C

Code7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Olayı çözdüm. Her yeni versiyonda "sanırım kodlamadan ötürü" save klasörünün ismini değiştiriyor. Örnek veriyorum. Milfy City 0.6 versiyonunda save klasörünün ismi "milfy city" ise 0.7 versiyonunda klasör ismini "Adultoyunceviri Milfy city" olarak oluşturuyor. Dolayısıyla çözüm şu. CTRL + R yaparak gelen çalıştır kutusuna %appdata%\RenPy yazıp girdiğinizde açılan klasörde, yeni versiyonu açtığınızda oluşturulan klasörü belirleyip eski klasördeki dosyaları yenisine kopyalayıp oyunu yeniden başlatınca sorun çözülüyor. Bilginize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt