Rogue-Like Evolution Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Rogue-Like Evolution Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.998c
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

Sen ölümcül dokunuşlara sahip bir kız da dahil olmak üzere diğer tüm mutantlara karşı bağışıklığı olan yeni bir mutant türünün mensubusun. O ölümcül dokunuşlara sahip olan kız size acayip derece ilgi duyuyor o yüzden ister ona iyi davranırsınız isterseniz onu yola getirebilirsiniz.

Paylaşılan Tarih: 13.09.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.998c
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 377 MB
Oyun Boyutu APK: 254 MB

Oyun Konuları
2DCG, Male Protagonist, Animated, Parody, School setting, Anal sex, Oral sex, Vaginal sex, Stripping, Handjob, Titfuck, Masturbation, Corruption, Superpowers, Exhibitionism, Voyeurism, Group sex, Bukkake, Creampie, Groping, Interracial, Footjob, POV, MILF, Lesbian, Male domination, Romance, Big tits

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Rogue-like Evolution oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

Campus_Day-min.png 56551_Rogue-Like-4-min.png 56552_1480683710984.jpg 201564_Captureewfwefwefwef.jpg 201565_Capturegrrgrgrg.jpg

Son düzenleme:
mualimnaci

mualimnaci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun çoğu yeri çevrilmemiş 😭😭😭😭😭😭😭

zgaf

zgaf

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Bütün grup sex sahnelerinde hata var atla deyince atlamıyor geri al deyince oyundan atıyor

deredevil1

deredevil1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
bu oyunlarda neden sadece exeye döndünüz önceden dosyalarıda vardı ve mod varsa o oyunda yapılabiliyodu şimdi olmadığı için yapılamıyor bu oyunları yaparken modlu halini de ayrı şekilde atarmısınız yada dosyalı şekilde türkçe olarak ?

deliadnan1

deliadnan1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu sevdim grafikler güzel. Belli bir hikaye gidişatı yok Kendiniz insanlarla tanışıp ilişkilerinizi güçlendirdikçe farklı şeyler görebilirsiniz. Summertime saga dan sonra 2D oyunlara ilgim arttı ve bu oyunu sevdim sadece gereğinden fazla hata alıyorsunuz Ve Rogue ile gece uyudugunuz da eger sahne varsa hata alıyorsunuz ve gecemiyorsunuz en kısa sürede düzeltilmeli Diğer Hatalarda atlama duşuna spam yaptıgınız da geçiyor oyun güzel . 7/10

A

Akoner

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Iyi günle oyunu android olarak indirdim ama şifreyi doğuru şekilde yaziyom hatalı giriş diyo

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Iyi günle oyunu android olarak indirdim ama şifreyi doğuru şekilde yaziyom hatalı giriş diyo
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

A

Akoner

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Saolun hallettim ama bu arkadaki yerler siyah gösteri önceki versiyondada vardı heralde benim telefondan alakali

fenerlirix

fenerlirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bu oyunda ilerleyememiştim o yüzden sildim 2d oyun konusu sekmenti etiketi felan gelsin 2d lere bakalım ordan 2 dye büyük ilgim var

E

elokobix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bütün linkler aylink çıkıpduruyor, linke git diyorum 2,5mb dosyaya götürüyor, Orjinal dosyaya bir türlü varamadım. Yanlış mı tıklıyorum?

Üst Alt