Rocking Robin Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Rocking Robin Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.8a
Simurq

Simurq

Destekçi Plus
Kredi
1$
Çeviri muhteşem valla bi ara çıktım baktım Normal çeviri mi diye :D

G

Gunslark

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba arkadaşlar oyunu Mega üzerinden indirdim fakat .rar dosyasından çıkarırken dosya bozuk hatası alıyorum. Bağlantı koptuğunu düşündüm ilk başta ama tekrar indirdim ve yeniden aynı hatayı aldım, yardımcı olabilecek var mı acaba?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Merhaba arkadaşlar oyunu Mega üzerinden indirdim fakat .rar dosyasından çıkarırken dosya bozuk hatası alıyorum. Bağlantı koptuğunu düşündüm ilk başta ama tekrar indirdim ve yeniden aynı hatayı aldım, yardımcı olabilecek var mı acaba?
Pc için mi ?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Evet Hocam android denemedim.
Eğer kota hatası alırsanız Gdrive kota uyarısı alanlar için;
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

G

Gunslark

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eğer kota hatası alırsanız Gdrive kota uyarısı alanlar için;
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.
Teşekkürler hocam deniyorum.

Jojomong

Jojomong

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sandbox ve görsel romanda bazı sahne farkları var. seçimlerinize görede farklar var oyuna daha bir çok eklenti gelebilecek potansiyelde.

PlutoveNeptun

PlutoveNeptun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu bu sabah saatlerinde bitirdim konusu merak uyandırıyor ileride ne olucak diye animasyonlar ve tabiki çeviri 10 numara olmuş teşekkürler adultoyunçeviri ekibi umarım daha fazla bu tarzda güzel konulu yapımlar gelir siteye:love::love::love:

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Güzel bir oyun daha, Hikayesi ve karakterleri iyi yapılmış.Açık dünya ya da düz hikaye oynamak için, alternatif sunması çok iyi.Devamını merakla bekliyorum.Emeğinize sağlık.
:giggle:(y)

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
google drive linki bozuk
Linklerde bir problem yok. Eğer dosyayı indirmekte sorun yaşıyorsan aşağıdaki metne bakarak indirebilirsin.
Gdrive kota uyarısı alanlar için; Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz

S

Sego1413

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linklerde bir problem yok. Eğer dosyayı indirmekte sorun yaşıyorsan aşağıdaki metne bakarak indirebilirsin.
Gdrive kota uyarısı alanlar için; Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz
anladim çok teşekkür ederim

Üst Alt