Rick and Morty: Another Way Home Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Rick and Morty: Another Way Home Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
r3.6
Dyrothhh

Dyrothhh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
IMG_20230731_194321_415.jpgbende böyle bir izin istiyor sizce güvenilirmidir kararsız kaldım yardımcı olurmusunuz

Dyrothhh

Dyrothhh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galerisi olan 2D veya 3D oyun önerirmisiniz

Prisoner

Prisoner

Kayıtlı Üye
Kredi
18$
Androidde gerekli izni vermeme rağmen izin verilmedi diyip oyundan çıkıyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Androidde gerekli izni vermeme rağmen izin verilmedi diyip oyundan çıkıyor
Android'in yeni sürümüne sahip bir telefondan oynuyorsun muhtemelen, dosyalara erişim izni vermeyi engelliyor telefonun. Çözüm olarak 'Paralel Space' uygulaması üzerinden oynayabilirsin oyunu.

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun idare eder. Fakat şu ana kadar oynadığım oyunlardaki en çok hata veren oyun budur. Belki 500 tane yerde hatayı yoksay devam et dedim. Oyun gerçekten sıkıntılı. Ama sorun değil o kadar kaliteli bir oyun değil, o yüzden bence düzeltilmesine bile gerek yok, yoklukta oynanılacak bir oyun.

Khazad-dûm

Khazad-dûm

Üye
Kredi
0$
Hacı oyun akmıyor be. Valla anam ağladı bitireyim diye. Başladığım herhangi bir şeyi yarım bırakmayı pek sevmem, dizi olur kitap olur oyun olur; süreç içerisinde sıkılsam da, sonunun bir yere varmayacağını kestirsem de, devam etmenin zaman kaybı olacağını bilsem de, o şeyi bitirmek isterim. Öyle de yaptım, yapmaz olaydım. Oyun gereksiz uzun bence. Başlarda zevk aldıydım yalan yok bi 10. güne kadar sonrasında ise fazlasıyla pişman etti. Hikaye farklılaşıyormuş gibi gözükse de tüm bölümler ve diyaloglar birbirinin aynı neredesye. Fazla tekrara düşen sahne var. Gereksiz karakter bolca. Bikaç hoş karakter var onlarla da sahne sayısı az. Görsel ve grafik olarak pek bir şey vadetmiyor zaten böyle de bir beklenti içerisinde olmuyorsun bu tarz işlerde. Asıl vurucu kısım olması gereken diyalog ve akış kısmı beni sarmadı. He dizinin fanı değilim, belki olsam daha fazla keyif alabilirdim. Dizide Morty ergeni fazlaca uyuzdu (Rick taşıyordu zaten diziyi). Burda bir de aynının çüksüz olanı var. O daha sinir bozucu. Bok var gibi sahnelerin çoğu da onunla yani kendimiz ilen. Bence ilk 10 bölüm kafi. Gerisi fazla zorlama. Şöyle hikayeyi bi koklayıp fazla ilerlemeden, heves alındıktan sonra silinebilir. Devam edilirse acı ve ızdırap verebilir. Bilemiyorum Altan, sevemedim glb.

Son düzenleme:
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Hacı oyun akmıyor be. Valla anam ağladı bitireyim diye. Başladığım herhangi bir şeyi yarım bırakmayı pek sevmem, dizi olur kitap olur oyun olur; süreç içerisinde sıkılsam da, sonunun bir yere varmayacağını kestirsem de, devam etmenin zaman kaybı olacağını bilsem de, o şeyi bitirmek isterim. Öyle de yaptım, yapmaz olaydım. Oyun gereksiz uzun bence. Başlarda zevk aldıydım yalan yok bi 10. güne kadar sonrasında ise fazlasıyla pişman etti. Hikaye farklılaşıyormuş gibi gözükse de tüm bölümler ve diyaloglar birbirinin aynı neredesye. Fazla tekrara düşen sahne var. Gereksiz karakter bolca. Bikaç hoş karakter var onlarla da sahne sayısı az. Görsel ve grafik olarak pek bir şey vadetmiyor zaten böyle de bir beklenti içerisinde olmuyorsun bu tarz işlerde. Asıl vurucu kısım olması gereken diyalog ve akış kısmı beni sarmadı. He dizinin fanı değilim, belki olsam daha fazla keyif alabilirdim. Dizide Morty ergeni fazlaca uyuzdu (Rick taşıyordu zaten diziyi). Burda bir de aynının çüksüz olanı var. O daha sinir bozucu. Bok var gibi sahnelerin çoğu da onunla yani kendimiz ilen. Bence ilk 10 bölüm kafi. Gerisi fazla zorlama. Şöyle hikayeyi bi koklayıp fazla ilerlemeden, heves alındıktan sonra silinebilir. Devam edilirse acı ve ızdırap verebilir. Bilemiyorum Altan sevemedim glb.
Rick and morty yi sevdiğim için bir bakayım demiştim ama indirip giriş yaptığım gibi sildim oyunu ben çöpüm diye bağırıyor resmen

Bu arada Jonasa selamlar 😁

S

SkyMoon31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam oyunu indirdim, kurdum, hesabımı girdim ama sonra çıkan logoda kalıyor, başlamıyor bir türlü.

H

Hastaco

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyunun gerekli izinlerini verdigim halde oyun acilinca gerekli izinler verilmedi diyor butun izinleri verdim

E

Evre

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun açılış ekranında kalıyor açılmıyor

A

Adminsiz17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna girdikten sonra oyundan atıyor discordta bulunan çözümleri denememe rağmen olmadı yardımcı olur musunuz ??

A

Adminsiz17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bakıma alın lütfen bu oyunu admin Mackenzie

C

CEGOXC

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giremiyorum ekran bile gelmiyorr görev yöneticisinde de gözükmüyor ne yapabilirim?

Üst Alt