Retrieving The Past Türkçe - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Retrieving The Past Türkçe - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Arkadaşlar harika bir oyun, sezonların ayrı olması sizi yüklemekten caydirmasin, 3. Sezon bitmesine rağmen asıl oyunun daha yeni başlayacağını umuyorum, yani konu sevenler için mükemmel bir oyun, yapımcının ara sıra durup oyuncularla sakalasmasi gerçekten tebessüm verici. Bu arada çeviren arkadaşların eline sağlık bazı yerlerde kahkaha bile attım. Bir sonraki sezonu merak ve heyecanla bekliyorum...

Y

yci07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ay.link sitesinde linke gite tıklıyorum reklam sekmesi cikiyor kapatiyorum basiyorum tekrar reklam sekmesi cikiyor. Reklamları gecemiyorum yardım edermisiniz

R

r3xt0n

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 4 çıktı mı ? çıktıysa ne zaman yayınlanır ?

R

r3xt0n

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
4.sezon çıktı mı yani yapımcısı yayınladı mı ?

P

PranahX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tüm oyunlardaki linkler sıkıntılı bende. Hepsinin sonu reklama çıkıyor yine anlamadım gitti. Bi el atın admin beyler

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tam oyundan sıkılmaya başlamışken sezon 1 deki acting lessona göndermesi geri bağladı beni oyuna :d

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
1 ve 3 sezonu yüklemeniz yeterli 2 sezonda kayda değer hiç bir şey olmadı boşa zaman harcadım resmen şimdi 3 sezona geçeceğim

U

ufkundan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece son sezonu yüklesem yeterli olur mu?

K

kousei

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 3221

GENEL BAKIŞ

Yıllar önce Infiltration Unit ve Army Rangers'ın eski kaptanı olan, yakışıklı, zinde ve yetenekli Jensen Wenchester olarak oynuyorsun. Birkaç evin, başarılı bir şirketin ve inanılmaz iş arkadaşların var, kısacası hayat senin için çok güzel. Ama her şey karmakarışık hale gelmeye başladı. Garip olaylar yaşamaya başladın. Nedense, yaşanan tüm gariplikler geçmişinle bağlantılı, ne olursa olsun bunun sırrını çözmen gerek. Geçmişin sırrını çözmeye başlayınca her şey çok heyecan verici olacak.

Paylaşılan Tarih: 21.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Sezon 3 Bölüm 5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Sezon 1 Oyun Boyutu PC: 1.38 GB
Sezon 1 Oyun Boyutu APK: 358 MB
Sezon 2 Oyun Boyutu PC: 1.30 GB
Sezon 2 Oyun Boyutu APK: 350 MB
Sezon 3 Oyun Boyutu PC: 1.41 GB
Sezon 3 Oyun Boyutu APK: 566 MB

Oyun Konuları
3dcg, male protagonist, oral sex, vaginal sex, voyeurism, subliminal manipulation, milf

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Retrieving The Past oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Teşekkürler

W

wild003

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.sezonda bugün tamamlanmış durumda yani oyun komple bitti. Çeviri ne zaman gelir acaba?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu oyunun son güncellemesi yayınlandı.Oynadım da, ancak oyun ilk 2 sezonu güzel bir şekilde devam ederken, kadınların hikayeleri ağır işleniyordu tabi. 3. sezonun daha başında bize seçim yaptırdı oyun.Seçtiğiniz kadınla hikaye ilerliyor.Diğer kadınlar için baştan başlamalı ve onları seçmelisiniz.Tuhaf normalde tam tersi olurdu.Finale kadar ya da gelişme bölümlerinde kalıcı seçim yaptırır oyunlar,bunda ise tam tersi olmuş. ''Evaline'' yalan söyleme durumuna, ''Nickola'' yakınlık durumuna, ''Victoria'' duygusal ve piskolojik hayatına ve ''Jensen'' gerizekalılığına hala bir açıklama bulunamamıştır.Hikayede kadınların karakterleri çok yavaş gelişip bir anda hızlandırılması, hikayenin bütünlüğünü kavramak zor olmuştur.Çevirmenleri tebrik ediyorum.:)(y)

Üst Alt