Ren’py,Rpgm oyunlarını ios cihazlarda oynamak! - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Ren’py,Rpgm oyunlarını ios cihazlarda oynamak!

• Konuyu başlatan Kıllılolipop52
  • Başlangıç tarihi
Kıllılolipop52

Kıllılolipop52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar, ios işletim sistemine ait olan oyunları bildiğiniz gibi oynayamıyorduk, aslında oynayabiliyorduk fakat build etmesi gerçekten sıkıntı çıkartıyordu ve macos işletim sistemine sahip bir cihaz istiyordu. Araştırmalarım sonucu bir developerın yapmış olduğu renpy emulatoru buldum ve sizle paylaşmak istedim. Öncelikle bu işlem için bir bilgisayara ihtiyacınız var.

YÜKLENMESİ GEREKEN UYGULAMALAR

1.Sideloadly
Sideloadly bir ipa aktarım aracıdır. Usb - lightning kablonuz ile bilgisayardan telefonunuza ipa aktarmayı sağlar. Bu uygulamayı sitesinden yüklüyor ve kuruyoruz.

2.ITunes
Klasik itunes ,apple’nın çıkarmış olduğu iphone yönetim aracı. Burdan emulator içerisine oyunlarımızı atacağız.

3.İpalar
Ren’py oyunları için RenpyViewer Rpgm oyunları(Treasure of Nadia, Lust Epidemic)için ise OnSPlayer ipalarını gerekli sitelerden yüklemeniz gerekiyor.

Yükleniş

Bu videodaki rehber ile İpa dosyalarını cihazımıza kuruyoruz

Buradan sonrası resimler ile anlatılıyor olacak.

ITunes adlı uygulamaya giriyoruz daha sonra yukarıdaki küçük telefon simgesine tıklıyoruz.

Buradan uygulama paylaşma adlı sekmeye geliyoruz ve daha sonra ipalarımızı buluyoruz.

Ipalara tıklayıp oyunumuzun ham klasörünü(klasörü açtığımız gibi game renpy ve exe gelmesi gerekir ve alt klasörlerin olmaması gerekir)belirtilen yere atıyoruz. İşlem bittikten sonra yüklediğimiz ipaların içine girip oyunumuzun geldiğin görüyoruz. burdan sonra yapmamız gereken şey renpy oyununa tıklamak ve açılmasını beklemek

İşlem bu kadar şu anda ios cihazınızda renpy oyununu açabiliyor ve oynayabiliyor olacaksınız

NOT: TELEFONA JAILBREAK İŞLEMİ UYGULAMAK GARANTİ DIŞI BIRAKIR!

Ekli dosyalar

• BC948E78-18E3-4B8C-A04E-61FBEF4FF247.jpeg
    BC948E78-18E3-4B8C-A04E-61FBEF4FF247.jpeg
    259.3 KB · Görüntüleme: 124
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Konuya notu ben ekledim, Jailbreak işlemi iphone cihazınızı garanti dışarı bırakır.

Üst Alt