Helping the Hotties Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Helping the Hotties Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Heda

Heda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynanış süresi tahmini kaç saat ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Heda 30 dakika civarı bir süresi var.

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Heralde kızlar kampa geldikten sonra oyun sona eriyor. Ne yaptıysam ilerleyemedim

tdogann

tdogann

Doğasever
Kredi
1$
Alet çantasını bulamadım çatı tamiri için bulan varmı

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun hakkında o kadar çok güzel şey yazabilirim ki. Hiç falsosu yok. Hikâye ilgi çekici, karakterler en iyisi yaklaşık 7 kadın var ve hepsi aşırı iyi. Saatlerce oynarım. 10/10 Best game ever!

H

Habibo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Alet çantasını bulamadım Çati tamiri için hiç bir yerde yok

D

ducelion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çatının tamiri için çekiç ve tahtayı nereden bulabilirim?

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda kayıt yada seceknekler hiç gözükmüyor acaba neden bilgisi olan varmı

DarknessOfLife

DarknessOfLife

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Görevlerde odun kes diyor ama bi türlü bulamadım nerede hallediceğimi çatıyı tamir ettim iskeleyi temizledim odunları bulamadım yardımcı olabilicek varmı

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun en son biz ağaçtan kendimizi çözmeye çalışırkenmi bitiyor ? Yani bu sürümün sonu oramı.

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok iyi bazen açık dünya bazen hikaye şeklinde ilerliyor. Yapımcı ilk bölümler olduğu için hemen hemen nerdeyse hiç animasyon koymamış, görsel olarak istediğini vermiş ama oyunda. Çeviri ekibinin bu oyunu normal çeviri ile sunması gerektiğini düşünüyorum. İlerleyen bölümlerde yapımcı artık bir şekilde olayların gelişmesini sağlayacak ve oyunun tamamen içine girmeye başlayacaktır. Bazen her halde ilgi görmeyen veya yeterli ilgi gözterilmeyen oyunlar süpriz yapabiliyor, bu oyunda böyle bir oyun. Devamını beklemedeyim.

BlackEagle06

BlackEagle06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bütün indirme bağlantıları sorunsuz çalışıyor. Aşağıda ki adımları dikkatlice yapın.

• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)

• Tekrar butona basın.
aaaa gdrive az önce çalışmıyordu şuan inmye başladı cloud ise exe dosyası olarak iniyordu teşekkürler

Üst Alt