Power Vacuum - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Power Vacuum

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 10 Beta
E

egemence

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
win mega link sıkıntılı bilginize

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Kesinlikle türkçesi gelmesi gereken oyunlardan tek kelimeyle şahane bir oyun.

N

NightLo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
chapter 12 çıkmış sanırım bi türkçe yakışır be

L

large244

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
test build chapter 10 yazıyor ve oyun sonlanıyor baştan başlayamıyorum napmam lazım

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
test build chapter 10 yazıyor ve oyun sonlanıyor baştan başlayamıyorum napmam lazım
Maalesef bilmiyorum ama isterseniz discord sunucumuza katılabilirsiniz takıldığınız veya hata aldığınız yerlerde sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz bilen birileri yardımcı olacaktır.

Omurcan162

Omurcan162

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi animasyon olarak kalite olarak iyi bi oyun hikayesini tam olarak bilemiyorum ingilizce olduğu icin. Ntr yaptığınız seçimlerle sahneyi görüyorsunuz ve game over gibi bişey oluyor ama sıkıntı yok yapimicimiz bizi seçime geri gönderiyor yani sahneyi gördükten sonra checkpoint e dönmüş gibi oluyorsunuz ayrıca oyunun what if adlı yan serisi var game over olduğumuz sahnelerin sonrasını bölum bölüm anlatıyor onuda oynamanızı tavsiye ederim türkce gelmesi dilegiyle

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Tüm seçimleri deneyerek bulabilirsiniz eğer bulamazsanız discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz bilen bir arkadaş yardımcı olacaktır.

Üst Alt