Oyun yükleme sayfası açılmıyo - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun yükleme sayfası açılmıyo

• Konuyu başlatan waltex
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W

waltex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normalde hep burdan sıkıntısız bi şekilde oyun yüklerdim ama bugün yeni bir oyun yüklicektim ama oyunu indirme sayfası açılmıyo hangi oyun olursa olsun açılmıyor. Tüm yükleme seçeneklerinde denedim linke git diyorum saçma sapan bi sayfa açılıyo 100 kere bastım linke git diye ama olmuyo yardım lütfen

Çözüm
MRainb0w
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt