Oyun Açılmama - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Açılmama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

eko55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar biraz araştırdım daha önce bulamadım ama indirdiğim oyunu rar'dan çıkarıp tıklıyorum, yükleniyor işareti dönüyor sonra gidiyor ama ekranda herhangi bir sayfa açılmıyor sebebi ne olabilir?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Antivirüs ve defender programlarını kapat. Ayrıca isminde turbo gibi şeyler yazan programları da kapat.

Son düzenleme:
azravay

azravay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekran Alıntısı.PNG
Oyunu yanlışlıkla explorer ile birlikte açtım ve eski haline getiremiyorum ve indirdiğim diğer oyunları da explorer ile açmayı denediği için açamıyorum. Varsayılan uygulama ayarlarından sıfırladım ama düzelmedi yardımcı olabilirseniz sevinirim.

S

Silinen üye 28892

Ekli dosyayı görüntüle 8778
Oyunu yanlışlıkla explorer ile birlikte açtım ve eski haline getiremiyorum ve indirdiğim diğer oyunları da explorer ile açmayı denediği için açamıyorum. Varsayılan uygulama ayarlarından sıfırladım ama düzelmedi yardımcı olabilirseniz sevinirim.
yanlış dosyayı açmaya çalışıyorsunuz. alttaki exe dosyasını açıcaksınız.

Çözüm
K

kehribar11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
lucky mark oyununda giriş yapmama rağmen oyun açılmıyor yerel c de 120gb boşluk var herhangi viriüs programı açık değil yönetici larak çalıştırdım ve tekrar tekrar windrardan çıkarttım olmuyor yarım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt