Our Red String - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Our Red String

Güncel Sürüm Bilgisi
v12.0 Full
Berk269

Berk269

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 12 alpha çıkmış güncelleme be zaman gelir

Berk269

Berk269

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Haklısınız ben güncellenecek diye yazmayınca görmediğinizi düşündüm 🙏🏻

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Haklısınız ben güncellenecek diye yazmayınca görmediğinizi düşündüm 🙏🏻
Sen güncelleme geldi dedigin zaman foruma gördügüm gibi kontrol ediyorum gelmiş ise zaten güncelliyorum :) Bazen dedigim gibi sabırlı olman gerekiyor.

Son düzenleme:
postacıgüvercin

postacıgüvercin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun için adult sektörün detroit i diyorlar ondan dolayı hangi sonuçların neye varacağını bilmek istemiyorum diğer oyunlar gibi yeşil yazılı seçenekler varmı

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bu oyun için adult sektörün detroit i diyorlar ondan dolayı hangi sonuçların neye varacağını bilmek istemiyorum diğer oyunlar gibi yeşil yazılı seçenekler varmı
Türkçe oyunlarda istendiği için rehber modu ekliyoruz ancak İngilizce oyunlarda yapımcıya kalmış bir durum, bazı oyunların kendinden olabiliyor. Bu oyunda yok diye biliyorum ama varsa da yapabileceğimiz bir şey yok.

Üst Alt