Offcuts Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Offcuts Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

Offcuts birkaç yıl başka bir yerde yaşadıktan sonra memleketine dönen genç bir adam hakkında bir oyun. Yeni hayatına adapte olarak hem yeni insanlarla hem de eski tanıdıklarla karşılaşır. Ve... Ne olursa olsun kurtulamayacağı bazı insanların onu mahvetmelerini değil, sevgi beslemelerini umacak. Hikayenin nasıl ilerlediği ve bittiği ise size kalmış olacak.
Paylaşılan Tarih: 20.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 462 MB
Oyun Boyutu APK: 125 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Romance, High school, Vanilla sex, Blowjob, Anal sex, Mobile game

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Offcuts oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

112661_friend_beach2.jpg 112662_melissa_restaurant2.jpg 112663_sis_changing.jpg 112664_aunt_livingroom.jpg 112672_cast.jpg

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
maşallah bir yapay zeka daha oynayacak bir sürü oyun oldu

Rufless

Rufless

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Denen di oyunda fazla seçim yapmıyoruz yaptığımız seçimlerin de hikâye ye bir etkisi yok düz bir şekilde ilerlemek te hikâye lakin beğendim tavsiye ederim

Sinq

Sinq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben oynarken çok sıkıldım ya ben de sorun var yada oyun çok sıkıcı oynarken yarıda kesip başka oyun oynadım daha bitirmedim bile çok sıkıcı geldi zorlayarak bitirmeye çalışıcam

O

Oice06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 3 farklı sonunu gördüm. Kombinasyonlar gidişatı değiştiriyor.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aşırı güzeldi. Sürükleyici uzun ve eğlenceli. Nina harika bir karakter zaten

powerful03

powerful03

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun sitede final yapmış gözükmüyor ama oyunun sonları var :D

R

rayso12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
rica etsem cevap verir misiniz bu oyunda animasyon var mı animasyon olmayan oyunları hiç sevmiyorum fotoya bakarak asılacağıma güzel kızların fotosuna bakıp asılırım daha iyi keşke sadece animasyon olan oyunları ekleseler

Üst Alt