No More Secrets Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe No More Secrets Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
E

eskiciemin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu oynayin sevemedim diyen varsa net yumuşaktır harika oyun

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son çıkan güncelleme ile oyun final yaptı. Oyunun sonunda anlarsınız zaten.
Yapımcısı yeni oyun yapımına başladı.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Güzel bir oyun daha, ''Brandy'' karakterini daha çok beğendim.Oyunun hikayesi basit ama güzel yansıtmışlar.Komedi ve eğlence dolu bir gençlik hikayesidir. Çevirmenleri tebrik ediyorum.(y)

MHVicky

MHVicky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şuan sitedeki versiyon, oyunun bitmiş hali değil dimi daha o güncelleme eklenmedi ?

K

Kel Ahmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu parti sonrası mı çünkü oynadığım okulun mezuniyet partisi mi neydi orada bitmişti güncel hali mi yoksa oynadığım aynısı lütfen yazar mısınız

B

berkay117

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
o kadar uzun ki bi ara hiç bitmicek sandım ama çok güzeldi yeni güncellemeyi bekliyorum

A

azer96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
e kardeş değişiklik yok hala hikayenn sonuna geldin diyor hiç görev yok o nolcak peki?

A

azer96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mahabbatla konuştuktan sonra oyun hata veriyor yoksay dedikten sonra ana menüye atıyor

Üst Alt