No More Secrets Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe No More Secrets Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Kullaniciadimi

Kullaniciadimi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar masumiyetini kanıtla görevinde ne yapmam lazım kolyeyi senin aldığına inandır kısmı var nasıl inandiracaz bilen var mi

F

firecape

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
MC biraz endüstri meslek öğrencisi gibi.

F

firecape

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyun balo kısmına geldin herkes konuştum vanessa ile konuşmaya çalışırken hata veriyor.Bir istisna oluştu script error diye

Arslan Burak

Arslan Burak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gördüğüm en kötü hikayeye ve diyaloglara sahip oyun. Hayır çeviri güzel. Oyunun kendi diyalogları kötü... Yeşilçamın absürt filmlerine benziyor. Ben önermiyorum. Zaman kaybı.

R

RedKit93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selam, virüs vs başımıza iş almayız değil mi? Daha yeni sistem kurdum cepte para kalmadı zaten :=)

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Selam, virüs vs başımıza iş almayız değil mi? Daha yeni sistem kurdum cepte para kalmadı zaten :=)
Bu oyunları oynayan 70 binden fazla kişi var bu sitede şu ana kadar kimse bilgisayarıma virüs girdi çöktü vb. şikayetlerde bulunmadı oyunlarda sadece 3.parti yazılım olarak çevirilerimizi korumak için kullandığımız koruma programı var.

R

RedKit93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunları oynayan 70 binden fazla kişi var bu sitede şu ana kadar kimse bilgisayarıma virüs girdi çöktü vb. şikayetlerde bulunmadı oyunlarda sadece 3.parti yazılım olarak çevirilerimizi korumak için kullandığımız koruma programı var.
Teşekkürler, sistem daha yeni de bir daha toplamamız çok zor bu fiyatlarla. Tekrar sağ olun cevap için

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Hikaye mi sandbox mı ?

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ağır Spoiler , Sadece ve sadece Resim + hikaye Animasyon filan bekleyen varsa üzülür, Sadece çeviri için emeğe saygı. Oyun ÇÖP!(n)

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok sonlu ve güzel bir oyun elinize sağlık :p :p

CiciBird

CiciBird

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda yürüyen cinsellik gibiyiz bir şey olmasa bile herşey olabiliyor.

Marine

Marine

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Özellikle çevirisi için Dreakshark'ın eline sağlık, kısaca NMS sevdiğim oyunlar arasında yer alan bir oyun. Biraz ilginç ve komik bir hikayesi var, oyunun temelinde diğer insanlarla kurduğumuz etkileşimlere göre onların sırlarını öğrenebiliyoruz oyunda ki amaçta bu zaten. Oyunun birden fazla finalinin olması da güzel bir şey, tavsiye ediyorum.

Üst Alt