No More Secrets Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe No More Secrets Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
A

Abbas95

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1028

GENEL BAKIŞ

Her şey birkaç yıl önce Brian'ın annesi öldüğünde başladı. Hastaydı, ama onun haberi yoktu, o ve babası bunu bir sır olarak sakladılar. O öldükten sonra babası çok içmeye başladı. Bir gece polisler Brian'a geldi ve babasının hapse atıldığını söylediler. Bunu öğrendiğinde babasına ne olduğunu bulmak için elinden geleni yaptı ama şansı yaver gitmedi. Polisler kapısına geldikten birkaç gün sonra Brian'ın okuduğu lisenin müdürü Phill ona geldi ve bir süre onunla yaşayacağını söyledi. Phill ile yaşarken, Brian bir sürü kötü şey yaptı ama sonunda her şey düzeldi. Oyuncunun temel amacı Brian'ın, babasının neden hapiste olduğunu bulmak, ikinci amacı ise herkesin ne sakladığını bulmak olacaktır. Herkesin sırları vardır ve senin işin onları bulmak. Bazı karakterlerin büyük sırları var, bazılarının ise o kadar büyük değil.

Paylaşılan Tarih: 15.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.11
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.90 GB
Oyun Boyutu APK: 686 MB

Oyun Konuları
Anal sex, Oral sex, vaginal sex, Corruption, Milf, Voyeurism, Gangbang, Threesome, Lesbian
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra No More Secrets oyununu çalıştırın.
İşte üyelik oluşturub oyunu yukledim ama oyuna girinve yine hesap soruyo , yaziyorum yanliş diyor yardim edermisiniz mesajda

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
İşte üyelik oluşturub oyunu yukledim ama oyuna girinve yine hesap soruyo , yaziyorum yanliş diyor yardim edermisiniz mesajda
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor, hepsi birden açılmayacak ama teker teker açılacaklar.

M

Mbmb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1028

GENEL BAKIŞ

Her şey birkaç yıl önce Brian'ın annesi öldüğünde başladı. Hastaydı, ama onun haberi yoktu, o ve babası bunu bir sır olarak sakladılar. O öldükten sonra babası çok içmeye başladı. Bir gece polisler Brian'a geldi ve babasının hapse atıldığını söylediler. Bunu öğrendiğinde babasına ne olduğunu bulmak için elinden geleni yaptı ama şansı yaver gitmedi. Polisler kapısına geldikten birkaç gün sonra Brian'ın okuduğu lisenin müdürü Phill ona geldi ve bir süre onunla yaşayacağını söyledi. Phill ile yaşarken, Brian bir sürü kötü şey yaptı ama sonunda her şey düzeldi. Oyuncunun temel amacı Brian'ın, babasının neden hapiste olduğunu bulmak, ikinci amacı ise herkesin ne sakladığını bulmak olacaktır. Herkesin sırları vardır ve senin işin onları bulmak. Bazı karakterlerin büyük sırları var, bazılarının ise o kadar büyük değil.

Paylaşılan Tarih: 15.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.11
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.90 GB
Oyun Boyutu APK: 686 MB

Oyun Konuları
Anal sex, Oral sex, vaginal sex, Corruption, Milf, Voyeurism, Gangbang, Threesome, Lesbian
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra No More Secrets oyununu çalıştırın.
Neden hicbir oyuna erişim yok

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Neden hicbir oyuna erişim yok
Okuyabilirsiniz.
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor. Türkçe oyunlar 3 gün; Türkçe Yapay Zekalar 1 hafta içinde açılacak.

M

Mbmb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Okuyabilirsiniz.
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor. Türkçe oyunlar 3 gün; Türkçe Yapay Zekalar 1 hafta içinde açılacak.
Teşekkürler

G

Giygan12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tam karantinaya geldik erişim kapalı oyunlara..umarım en kısa zamanda being a dick betadan çıkarda her oyunu oynarız

C

Crazy_omerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyuna girerken erişiminiz bulunmamaktadır diyor.ve oyundan atıyor
Nedenini bilen varmı

B

Burk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adı şifre hatalı diyor ne yapmalıyım

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
AlcatraZ41

AlcatraZ41

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncelikle oyundan bahsediyim oyunu çok sevdim kesinlikle favorilerime girer. Karakter çeşitliliği açısından gayet güzel ve yeterli. Ayrıca neden bilmiyorum ama karakterler gerçek hayatta da varmış gibi hissettim özellikle Brian ve Steven açısından. Hiç animasyon fln yok sevmediğim tek yönü bu oldu oyunun. En azından birkaç animasyon ekleyebilirdi yapımcı. Ve sanırsam yeni bir oyunu geliyor aynı yapımcıdan belki de onda olur. Hikaye kısmına ise spoiler vermeden şöyle söyliyim. Aceleye getirilmiş. Büyük ihtimal yapımcı biranda oyunu bitirmek falan istedi ya da yeni oyuna daha fazla zaman ayırabilmek için de olabilir bilmiyorum. Yani olay örgüsünün finale bağlanma şekli çok saçma kopuk ve üzerine uğraşılmamıştı. Çeviriye ise ayrı parantez açmak istiyorum. Şuana kadar Being a DIK ten sonraki en iyi çeviriydi benim için. Bazı yerlerde kahkaha attım o derece. Çevirenlerene de burda ayrı teşekkür ediyorum oyunu daha çeviri ile daha güzel hale getirdiğiniz için :D

T

TheBlody3333

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuana kadar oynadığım en güzel oyunlar arasında (adult değil genel olarak :D) Diyalogları çok aşırı hoşuma gitti çok zevkliydi

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun şahaneydi çevirisi olsun diyaloglar olsun zevk içine zevk kattı her saniyesine değen bir oyundu.Her bir sonu oynayarak neredeyse kalp krizi geçirecektim, çok şükür henüz ölmediğim için mutluyum ve burdan emeği geçen herkese teşekkürler bu arada yapımcı'nın yeni bir oyun çıkaracağını gördüm ismini yazarsanız sevinirim tekrardan teşekkürler.😃✌️

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Oyun şahaneydi çevirisi olsun diyaloglar olsun zevk içine zevk kattı her saniyesine değen bir oyundu.Her bir sonu oynayarak neredeyse kalp krizi geçirecektim, çok şükür henüz ölmediğim için mutluyum ve burdan emeği geçen herkese teşekkürler bu arada yapımcı'nın yeni bir oyun çıkaracağını gördüm ismini yazarsanız sevinirim tekrardan teşekkürler.😃✌️
Yapımcının yeni oyununun ismi Rejected No More.

Üst Alt