No More Secrets Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe No More Secrets Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Yıllar önce bu oyuna çok komik bir yorum yapmıştım, bu bu yorumumu güncellemek istedim :D

Adult oyunlara ilk olarak ''No More Secrets'' gibi oyunlarla başlamıştım. RoyalCandy adlı yapımcımızın ilk oyunu, şu an kendisini ''No More Money'' oyunu ile belki hatırlarsınız. ''No More Secrets'' 2018 yılında geliştirilmeye başlanmış ve ve 2020 yılında bitmişti. Gayet kıvamında ve basit hikâyesi olan çok çok güzel bir oyundur. Eski oyunlardan bir tanesi olmasına rağmen sizlere çok keyifli vakit geçirtebilecek kalitededir. Her şeyden önce oyunumuz her ne kadar Renpy gibi gözükse de içinde görev ögelerini de barındırıyor. Yani bir yandan oyunun hikâyesi ilerlerken bir yandan da görev yapıyoruz. Yaptığınız seçimlere bağlı olarak belli sahneleri görebilmeniz ya da kaçırabilmeniz muhtemel. Oyunun 16 tane sonu olduğu düşünürsek, yaptığınız seçimlerin hikâyeye bir hayli yön verdiğini söylemek istiyorum. Bundan dolayı bol bol kayıt alın. Oyundaki görevleri yaparken de sık sık not defterini kontrol edin, zaten oyun sizlere genel anlamda ne yapılacağını söylüyor.

Oyundaki karakterlerin hepsi gerçekten çok güzel ve oyunumuzda bir karakter bolluğu var. İsteğinize ver keyfinize göre birçok karakter olmasının yanı sıra, hikâye ile hiç alakası olmayan yan karakterler ile de belli sahneler görebiliyorsunuz. Özellikle belli karakterler çok güzel ve en ince detayına kadar modellenmiş. Oyundaki sahnelerin ve ambiyansın da çok güzel olduğunu söylemem gerekli, hatta belli sahneler çok iştah kabartan türden ancak oyunumuzda ne yazık ki herhangi bir hareketli animasyon bulunmuyor. Bütün görsellik ve sahneler tamamıyla geçişli resimler ile sağlanmış ancak her ne kadar animasyonlar olmasa da ben sahnelerin doyurucu ve çok olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda oyunda sahnelere özel herhangi bir efekt sesi bulunmuyor ve oyunumuzun arka planında da bir müzik yok. Oyunu sessiz bir şekilde oynuyorsunuz.

Bundan birkaç yıl önce oynadığım ve çok eğlendiğim bir oyun olmuştu. Özellikle bu kadar çok karakter olmasına rağmen, her karakterin belli yönleriyle detaylı bir şekilde işlenmesi beğendiğim unsurlardan bir tanesi olmuştu. Tabii oyunun belli başlı eksikleri de var. Örneğin: Oyunun hikâyesindeki belli mantık hataları, özellikle oyunun belli sonlarının çok zor elde edilmesi, bazı ilişkilerdeki saçmalıklar bazen tat kaçırabiliyor. Bu dediklerim kesinlikle oyunu gölgelemiyor, sadece ufak tefek eksiklerini söyledim. Zaten oyunumuzun kendisi global forumlarda 5 yıldız üzerinden 4.5 yıldız alabilmiş bir oyun. Oyunda harem tarzında birçok son bulunmakta, belli sonların beni kesinlikle tatmin ettiğini söylemek istiyorum. Oyunun sonundaki belli sahneler asla değişmiyor ancak seçimlerinize göre gördüğünüz son ve karakterlerle olan sahneleriniz değişiyor.

Evet, oynarken çok keyif aldığım oyunlardan bir tanesidir. Kesinlikle girip denemelisiniz. Bütün sonları görerek oynamak isterseniz yaklaşık 1 gününüzü, yaya yaya oynamak isterseniz 2-3 gününüzü alır.

K

kylecrane

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oynadıgım ilk oyundu cok beğendim başka önerisi olan varmı bu tarz

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sex sahneleri Animasyonlu değil dimi benle alakalı bir sıkıntı yok ?

Üst Alt