My Pleasure Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe My Pleasure Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.25a
M

Metermevsimler1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm geldi çeviri ne zaman gelir

A

Ahmet1966

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hey burda yeniyim kızmayın ama merak ediyorum neden bedava indirdiğiniz bir oyunu 15 lira gibi yükse bir ücret ile sunuyorsunuz lütfen kızmayın sadece merak ediyorum

A

ardabzkrt4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hey burda yeniyim kızmayın ama merak ediyorum neden bedava indirdiğiniz bir oyunu 15 lira gibi yükse bir ücret ile sunuyorsunuz lütfen kızmayın sadece merak ediyorum
Bedava indirseler de türkçeye çeviriliyor bir emek var ücretli satılmasını anlıyorum ama aynı oyunu her güncellemede yeniden satılmasını anlamıyorum. İçerik haftası olarak ücretli yaptığınız oyunları daha sonra betaya çıkarılmasını hiç anlamıyorum. Bir insan bir oyunu satın aldığı zaman tüm güncellemelere sahip olması lazım twist ve nadia da olduğu gibi.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Oyunu oynamak istersen sitede bedava var zaten, oyunu satmıyoruz. Türkçesini erken oynamak istersen vermen gereken mevla o. Biz oyunu satmıyoruz. Oyunu indirmek istersen, sitede bedava yayınladık zaten oradan indirebilirsin :)

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok iyi renderlara sahip, hikayesi kafa karıştırıyor ya da en azından benim kafam karıştı :) Yalnız anlamadığım bu oyun için söylemiyorum ama bu kadar kadın neden hep bir erkek peşindeler, etrafında dönerler anlamıyorum. Mağarada da yaşamıyorlar çıkın gezin bi hiç red eden yok kimi istersen alıyorsun kuçağa, nerede yaşıyorlar ise bizde gidelim oraya :) Bu oyun için söylemiyorum ama bütün oyunların geneli böyle, ulaşamadığın kimse kalmıyor. Oynamanızı tavsiye ederim kaliteli oyun ve animasyonları var. 10 üzerinden 8 verilir. Teşekkürler adult oyun piyasasının en iyisi AOÇ, elinize sağlık 👏👏👏

S

Seko100

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Betadan çıkan çoğu oyunda aynı problem var

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ateş ediyor bu oyun şahane yapmış yapımcı kesinlikle favorilerimden devamını beklemedeyim. :love: 👌 🔥

S

Serbay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikayesini hafif bir şekilde açıklayabilecek var mı spoiler olmadan hikaye açıklaması çekmedi

wiwionel

wiwionel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun exe olarak indi android de sorunmu var?

J

Jiyan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirme linklerine neden ulaşamıyorum?

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sarışın sevdam ve lori... Milf sevmediğim için keşke seçim verse dedim oynarken barb&lori yeterli ama mecbur kılması julia için özellikle sinir bozucu. Hikâye güzel ama oyun içi akışta pek yer bulamıyor, renderlar çok iyi,oyananış yeterli.Kesinlikle deneyin.

Gragory.07

Gragory.07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mükemmel ve uzun süren bir oyundu. Uzun süren oyunları çok seviyorum. Ellerinize sağlık ekip.

gebertirix

gebertirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun iyi güzelde çok fazla parlaklık var kör oluyoruz.

Üst Alt