My Milly Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4a
S

Sage12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun fena değil şimdiye kadarki oynadığım en iyi oyun being a dik daha iyisini görmedim sizlerinde harika dediğiniz oyunlar varsa söylermisiniz şimdiden teşekkürler

E

Ezrealistic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun ilk sürümü mevcut daha önce oynadığım oyunun üstüne güncelleme kurmadım nasıl yaparım?

Makrit

Makrit

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 903

GENEL BAKIŞ
Bu oyun Harem Resort'a gelmeden önceki Molly'nin hikayesini anlatacak.

Paylaşılan Tarih: 12.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 412 MB
Oyun Boyutu APK: 154 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Voyeurism, Loli, Big tits, Animated, Teasing, Mobile game

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra My Milly oyununu çalıştırın.
Çok kısa biti devamı yokmu

E

Ezrealistic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eski sürümü silip yenisini yükle. Kayıt dosyaların silinmediği için eski kayıtlarından devam edebilirsin.
Kaydım vardı ama oyunu silip tekrar yüklediğim için silindi oyun kısa olduğu için sıkıntı yaratmadı ama diğer oyunlar için daha açıklayıcı bir çözüm alabilir miyim?

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Kaydım vardı ama oyunu silip tekrar yüklediğim için silindi oyun kısa olduğu için sıkıntı yaratmadı ama diğer oyunlar için daha açıklayıcı bir çözüm alabilir miyim?
Dediğim gibi buradan indirdiğin Türkçe oyunları sildiğinde kayıt dosyaların duruyor. Yeni sürümü yüklediğinde oyunun genelinde bir kayıt uyuşmazlığı olmadığı sürece eski kayıtlarından devam edebilirsin.

E

Ezrealistic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dediğim gibi buradan indirdiğin Türkçe oyunları sildiğinde kayıt dosyaların duruyor. Yeni sürümü yüklediğinde oyunun genelinde bir kayıt uyuşmazlığı olmadığı sürece eski kayıtlarından devam edebilirsin.
Uygulamayı sildikten sonra APK dosyasının kalması mı gerekiyor?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Beğendiğim bir oyun tarzına sahip.Bazı oyunlarda görüyorum; o kadar karakter katılmış ki oyunun merkezini bozuyor.Bazen 2 karakter ile çok iyi iş çıkarılabilir.Bu oyun bana umut vaad ediyor.Devamını beklediğim oyunlardandır.Çevirmenleri tebrik ediyorum.
🥰(y)

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Beğendiğim bir oyun tarzına sahip.Bazı oyunlarda görüyorum; o kadar karakter katılmış ki oyunun merkezini bozuyor.Bazen 2 karakter ile çok iyi iş çıkarılabilir.Bu oyun bana umut vaad ediyor.Devamını beklediğim oyunlardandır.Çevirmenleri tebrik ediyorum.
🥰(y)
Tavsiyen üzerine bunada başlıyorum ozaman

M

Melo0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 903

GENEL BAKIŞ
Bu oyun Harem Resort'a gelmeden önceki Molly'nin hikayesini anlatacak.

Paylaşılan Tarih: 12.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 412 MB
Oyun Boyutu APK: 154 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Voyeurism, Loli, Big tits, Animated, Teasing, Mobile game

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra My Milly oyununu çalıştırın.
Harem Resort diyor o türkçe mi bulamaıdm da

Üst Alt