My Best Deal Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe My Best Deal Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
2.0
M

mrtckr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
açıkcası bundan başka oyun indirmemeyi düşünüyorum ...adult oyun konusunda beni yıllarca tatminkar bırakacak görselde gerçek gibi oyun hayretle oynadım sadece oyunu araştırdım ilk defa ya arkadaş bu oyunu nasıl yapıyolar dedirtti ...animasyon konu çok hoşuma gitti...Bu nedir kim yaptıysa bu oyunu bu adamdan örnek alsınlar diğer yapımcılar :)))

Enesyuss

Enesyuss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden her güncellemede oyunun kayıt dosyalarını değiştiriyorlar her güncellemede baştan oynamaktan yoruldum valla

S

Silinen üye 28892

Neden her güncellemede oyunun kayıt dosyalarını değiştiriyorlar her güncellemede baştan oynamaktan yoruldum valla
Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. Yapımcı, oyunu güncellerken eski güncellemelerin de üzerinden geçtiği için kayıt dosyaları arasında uyumsuzluk meydana gelip, hata veriyor. Bu sayede de baştan başlıyorsunz.

O

Oksipital

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
öğretmen veya müdür olarak oynayabildiğimiz oyunları söyleyebilir misiniz?

boko

boko

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Kredi
0$
Galeriyi açıyorum kodu yazıyorum hiç bişey olmuyor ki ne hatalı kod mesajı geliyor ne de galeri açılıyor bi bakar mısınız şu duruma neredeyse her kodu denedim

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son güncellemeden sonra bu oyunda da animasyonlar hatalı olmuş. Önce baya bı kasıyor sonra düzeliyor bikac saniyeliğine sonra yavaş yavaş artarak kasmaya devam eden bi döngüye giriyo.

MT AYD

MT AYD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hareketli sahneler (animasyonlar) neden tekrarlanmayıp bir kereden sonra duruyor? Cihazla mı alakalı?
(Android)

drogbaba

drogbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
daha önceden oynamışım ama aklımda kalmamış. birdaha oynayalım bakalım

L

Lust4meem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun yeni sürümleri çıktı diye biliyorum türkçeye çevirmediniz sanırım henüz

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun güzel ama hiç seçim yok, ona göre oynayın.

Üst Alt