Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Milfy City Xmas Türkçe Yapay Zeka - 1.0

Mackenzie

Yönetici
adultoyunceviri3471959-min.png

GENEL BAKIŞ
''Milfy City'' oyununun Yılbaşı versiyonudur.

Çeviri desteği için 'Kerem adlı üyemize teşekkür ederiz.

Paylaşılan Tarih: 17.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.09 GB
Oyun Boyutu APK: 243 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Oral Sex, Big Tits, Masturbation, MILF, Animated, Handjob, Titfuck

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Milfy City Xmas oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
CLOUD - GDRIVE

ANDROID
CLOUD - GDRIVE

GÖRSELLER

adultoyunceviri215973_19a.jpg adultoyunceviri215991_3.jpg adultoyunceviri215993_42.jpg

Jupiter

Destekçi Plus
Kısa bir oyun. Önce Milfy City oynadıktan sonra denenebilir. Ayrıca çeviri için eline sağlık Kerem.

KeremHp

Destekçi Plus
Cerezlik tavsiye ederim milf cify hikayesi bagimsiz

1esmer_

Kayıtlı Üye
Yeşil anahtarı bulamadım yardımcı olur musun?

testere376

Kayıtlı Üye
Küçük kardan adamda açtığımız gizli sahneler ne işe yarıyo fotoğraf olarak kalcak mı onlar?

Big

Kayıtlı Üye
Neden bilgisayar için 1gb civarı da android için 100mb civarı ? Ek bir dosya mı var içinde?

Big

Kayıtlı Üye
Android için oyunu sıkıştırıyorlar. Android ve Windows sürümü arasında içerik olarak bir fark yok.
Moderatörler bir sorum olacak size benim telefonum kendi kendine kapanıp açılıyor böyle döngü halinde devam ediyor şarja takılı kullanıyorum yoksa kendiliğinden kapanıp açılıp döngüye giriyor bataryayi şarj makineyi değiştirdim düzelmedi sizin bir öneriniz varmı?

Benim düşünceme göre Yeterli bir Param olsa laptop alacağım ama param yok yapacak birşey yok o yüzden.

ReckyRey

Moderatör
Moderatörler bir sorum olacak size benim telefonum kendi kendine kapanıp açılıyor böyle döngü halinde devam ediyor şarja takılı kullanıyorum yoksa kendiliğinden kapanıp açılıp döngüye giriyor bataryayi şarj makineyi değiştirdim düzelmedi sizin bir öneriniz varmı?

Benim düşünceme göre Yeterli bir Param olsa laptop alacağım ama param yok yapacak birşey yok o yüzden.
Adult Oyun Çeviri Discord Sunucusuna Katılmak İçin Tıkla! Discord sunucumuzdaki yardım kanalından destek alabilirsiniz.