Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
O

ototoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
türkçe altyazıya güncelleme geldikçenoyundaki ilerlememi kaybetmeden nasıl yükçeyi oyuna aktarabilirim

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
türkçe altyazıya güncelleme geldikçenoyundaki ilerlememi kaybetmeden nasıl yükçeyi oyuna aktarabilirim
Kayıt dosyaları nereye atılır?

Android -> Data -> AdultOyunCeviri -> (Oyun İsmi)
Pc-> %appdata%renpy (Oyun İsmi)

M

mcclane00

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Selamlar oyunun hem normal hem özel çevirisini satın aldım. Oyunun yeni sürümü geldiğinde, tekrar yeniden satın almam mı gerekecek?

M

mcclane00

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yeni sürümde tekrardan betaya gireceği için almanız gerekecek.
Fakat mağazadaki diğer oyunlarda böyle bir şey yok. Final sürümü çıkana kadar erişim hakkı veriyorsunuz. Milfy city de niye böyle bir uygulama var. Milfy city de sizi destekleyip erişim alanları mağdur ediyorsunuz ,diye düşünüyorum.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Fakat mağazadaki diğer oyunlarda böyle bir şey yok. Final sürümü çıkana kadar erişim hakkı veriyorsunuz. Milfy city de niye böyle bir uygulama var. Milfy city de sizi destekleyip erişim alanları mağdur ediyorsunuz ,diye düşünüyorum.
Şu ana kadar hiç bir oyunda öyle birşey yapmadık. Sürümlük betalar koyduk hep, Nadia ve Twist hariç. Onlar herkese açılmıyor çünkü.

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme şimdi sara için mi yoksa hepsi için mi bu yapımcılar Ali Cengiz oyunu çok seviyor patreon dan daha çok plkazanmak için yeminle şu amerika da yaşayanlar bu kadar enayi nasıl oluyor ya .

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme ne kadar sürüyo arkadaşlar ona göre indirmiyim boşuna, 2 sene daha beklerim

Sage<3

Sage<3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynayan varsa yeni sara hikayesi eklenmiş mi ? Güncelleme oynamaya değer mi ?

Sage<3

Sage<3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun güzel ama gelen güncelleme sadece sara ile gelmiş diğer karakterler için güncelleme yk neden böyle bide avm eklemişler bu mu yani o kadar para verdim oyunu indirmek için bu hiç hoş degil biraz daha gelişin tek karakter üzerinden yola çıkmayın rica ediyorum
Knk sara güncellemesi uzun mu? Mesela sara fanları için bastan oynamaya değer mi

ikrgzlr

ikrgzlr

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Özel çeviri ve normal çeviri arasındaki fark ne ?

monster264

monster264

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
güzel oyun ama yaması senede bir çıkıyor yeni yamasını oynamadım özel çevirisini indiricem elinize sağlık

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
güzel oyun ama yaması senede bir çıkıyor yeni yamasını oynamadım özel çevirisini indiricem elinize sağlık
Özel çevirisine erişim sağlayamazsınız, yeni sürümü çıkana kadar mağazadan alımı da kapalı. Normal çevirisine erişebilirsiniz.

Üst Alt