Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
alpermartin10 Oyun 1 yıldır güncellenmedi o yüzden oynadığınızla aynı yerde kalmıştır.

Enesyuss

Enesyuss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Caroline 23 adımda kaldı ilerliyor ama görev sekmesinde ana hikaye sekmesinde gözükmüyor 23 de kalmış görev sekmesinden görmeden görev yapıyorum nasıl düzelecek

JageR

JageR

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
güncelleme ne zaman gelir bir bilginiz var mı ?

luck25

luck25

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
animasyon, oynanış falan gayet güzel kesin oynayın ^^

Y

Yolubelsiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun gerçekten güzel oyuna girdim mi çıkması çok zor oluyor benim için yeni gelecek sürüm için sabırsızım umarım yakında gelir ve bu arada yeni sürüm geldi mi tekrar mı indirmemiz lazım yoksa oyunu silmediğim halde kendiliğinden eklenecek mi ( ALDUT OYUN ÇEVİRİYE DE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM MÜKKEMMEL ÇEVİRİ)

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Oyun gerçekten güzel oyuna girdim mi çıkması çok zor oluyor benim için yeni gelecek sürüm için sabırsızım umarım yakında gelir ve bu arada yeni sürüm geldi mi tekrar mı indirmemiz lazım yoksa oyunu silmediğim halde kendiliğinden eklenecek mi ( ALDUT OYUN ÇEVİRİYE DE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM MÜKKEMMEL ÇEVİRİ)
Güncelleme geldiğinde tekrardan indirmen gerekiyor.

A

Arasd0210

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu android kurarken 5 defa denedim kurulamadı neden bi bilginiz varmı

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunu android kurarken 5 defa denedim kurulamadı neden bi bilginiz varmı
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

I

iri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linkler hep tuzak nasıl indireceğiz nasıl bir birşey bu

H

Hardcowboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reisler oyunlara güncelleme geldiğiniz zaman güncelleme tarihini yazsanız olmaz mı zor takip ediliyor

Üst Alt