Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
S

saykoda13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda hikaye diye bişey yok boş boş geziyorsun anca

S

Sid

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evin icinde dolasan adamin sekterine vurdugu sahneyi oyun.basindan beri bekledim ama bulamadim onun haricinde harikaydi ceviri ekibi mukemmel :)

E

erkut_20

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yenisi ne zaman gelicek diger karakterler yapim aşamasında diyor bitti oyun

youth0fsatan

youth0fsatan

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun serbest dolaşımlı bir oyun olduğu için belli bir sonu yok. En fazla Sara 3/5, Linda 4/5, Caroline 5/5 oluyor. Ayrıca Aralık 2019'dan beri oyuna herhangi bir güncelleme gelmedi.

Harem Route ya da Pregnancy olarak iki farklı route daha var ama patch bekliyorum bende onun için.

MetinZ

MetinZ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende ses yok nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Harika bir oyun daha, Oyun güzel, karakterler iyi, daha çok güncelleme ile daha güzel olacaktır.Çevirmenleri tebrik ediyorum. (y)

Üst Alt