Milfy City İncelemesi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Milfy City İncelemesi

• Konuyu başlatan Hasaki
  • Başlangıç tarihi
Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Birçok oynayanı ve seveni olmasına rağmen bana göre gereksiz abartılan bir oyundur.

Hikaye vasat, renderlar ortalamanın biraz üstü, animasyonları iyi, kadın karakterleri ortalama, mc zayıf ve ezik.

Hikaye vasat dememin sebebi, ortada ilgini çekecek hiçbir şey yok. Bir tek öğretmenden intikam alma olayı iyi denebilir. Geri kalan kısımlar klasik ev sahibesi / oda arkadaşı temalı diğer oyunlarla aynı.

Bir oyuna bağlanmamdaki en büyük sabeplerden biri de mc dir. Ama maalesef bu oyundaki mc nin hiçbir özelliği kendine çekmiyor.

Kısaca sadece sex temalı abartı bir oyundur gözümde 🙂
( incelemeyi bu kadar kısa tutmamın en büyük sebebi de oyundan bahsedilebilecek başka bir şey olmaması)

Son düzenleme:
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Oyunu oynamadım fakat discord sunucusunda, forumda veya başka yerlerde gördüğüm kadarıyla seninde dediğin gibi gram bir hikaye bulunmuyor insanların oyunu bu kadar sevmesinin nedeni muhtemelen çok fazla seks sahnesi olmasına bağlıyorum çünkü oyuncuların %90ı ona bakıyor oyunlar yetişkin görsel roman olarak geçmelerine rağmen neden sadece yetişkin kısmına kafayı taktıklarını anlayamıyorum.

ValheiNN

ValheiNN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Katılıyorum. Oyun hikaye olarak çok zayıf. Mc de ezik bi tip. Ancak bu oyunu sevme nedenim sadece Caroline karakteri. Milf City oynarken hikaye namına bir şey olmadığını bildiğim halde oynadım ve zevk aldım şahsen. Yapımcı da tam bir şerefsiz zaten ona değinmiyorum bile ama 1 yıldır final sürümü bekleyen biri olarak Caroline sonunu görmek için oynamak istiyorum finali.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Katılıyorum. Oyun hikaye olarak çok zayıf. Mc de ezik bi tip. Ancak bu oyunu sevme nedenim sadece Caroline karakteri. Milf City oynarken hikaye namına bir şey olmadığını bildiğim halde oynadım ve zevk aldım şahsen. Yapımcı da tam bir şerefsiz zaten ona değinmiyorum bile ama 1 yıldır final sürümü bekleyen biri olarak Caroline sonunu görmek için oynamak istiyorum finali.
Benim de oyuna dair tek beklentim oyunculara iyi bir final hazırlaması. Yapımcı dolandırıcı herifin teki zaten ona hiç değinmedim o yüzden. Ne kendi yaptığı oyuna saygısı var ne de destekçilerine

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu henüz oynamadım finali bekliyorum. yapımcı son güncellemeyi de bitirmiş şu sıralar test ayağına milleti kopartıyo sanırım şu kadar verin erken oynayın falan diye ama yakında final sürümü yayınlanır herhalde. zaten milfy mafia diye başka bi oyuna başlamış.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Görsel roman oyunların en overrated oyunudur bence. İyi diyebileceğim hiçbir yönü yok, hikaye olarak benzemesede genel olarak midnight paradisenin aynısı diyebilirim ama o çok daha iyi tabiki. Diyebilecek pek bir şey yok sanırım, caroline sonunu merak ediyorum.

Üst Alt