Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Milfy City 1.0 sürümü güncellemesi |21.12.2020|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
20201221_231305.jpg
Hey Millet!

Bu çok önemli bir mesaj, bu yüzden lütfen hepsini okuyun. Gelecek yıl için ne planladığımı söyleyeceğim.

Ancak, ilk olarak, bu gecikmeli yazı için gerçekten üzgünüm. Son zamanlarda ve genel olarak bu yıl iyi bir ruh sağlığı içinde değildim. Muhtemelen çoğunuz zaten biliyordunuz, ama stres ve panik ataklarla ilgili sorunlarım var ve şu anda istediğim gibi çalışamıyorum. Şimdi benim için en iyi şey, bir oyuna odaklanmak ve herhangi bir ETA olmadan bitirmek.

Milfy Kingdom:

Bu yıl bu oyun için daha fazlasını yaratmak istedim, ancak bu proje önceki diğer projelerime kıyasla çok büyük ve zaman alıcı, bu yüzden bu oyunu tekrar çalışmaya hazır olana kadar öngörülebilir bir gelecek için "beklemeye" koydum. Muhtemelen Milfy City'yi bitirdikten sonra.

Milfy City:

Bu aslında bazılarınız için iyi bir haber olmalı. Gelecek yıl bu oyunun tam sürümünü yayınlamayı planlıyorum. Evet, şimdiye kadar hiç hikaye içeriği olmayan bazıları hariç hemen hemen tüm karakterler. Muhtemelen tamamlanmış bir temel sürüm olacağı için “sürüm 1.0” olarak adlandırabilirim, belki de gelecekte oyun sonrası içerik açısından daha fazla bir şey ekleyeceğim, ancak zaman size söyleyecektir.

İşte birçoğunuzun istediği ve sorduğu şey: Pek çok farklı karakter içeren gelecek tam sürümün bazı önizlemeleri:

(Buna Judy ve Sara içeriğini dahil etmedim.)

969766_LindaNews.jpg1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg

ICSTOR

0123metoli

0123metoli

Destekçi Plus
Ben anlamadim simdi tam final sürümü çıkcaka ama eklenti gelmeye devammi edecek

G

GoldenSlayer

Kayıtlı Üye
O zaman milfy city e heyecanlı bekleyişler daha da arttı diyebiliriz.

Hera

Hera

Destekçi Plus
O kadar uzun süre oldu ki umarım hayal kırıklığı olmaz

Üst Alt