Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Milfy City 1.0 sürümü güncellemesi |20.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
aoc_News_copy_620x349.jpg

Herkese selam,

Bu yeni yılda umarım küresel durum ne olursa olsun herkes iyidir.
Sanırım bazı haberler gönderme ve birkaç soruya cevap verme zamanı geldi, ancak her zaman olduğu gibi bir veya iki cümle ile değil, size bu yazıda her şeyi anlatmak istiyorum. Bunu biraz daha erken yapmayı planlamıştım ama üzerinde çalıştığım karakteri bitirmek istedim ki bu yazıda size onun hakkında daha fazla bilgi verebileyim.
Hepinizin özellikle tek bir soruya yanıt almak istediğinizi biliyorum "Bir sonraki Milfy City güncellemesi ne zaman yayınlanacak?"

Bu yazıda size mevcut ilerleme ve muhtemelen çıkış tarihi hakkında bilgi vereceğim, ancak lütfen bunu her zaman olduğu gibi garantili bir tarih olarak kabul etmeyin, çünkü öyle değildir, yaklaşık bir ay içinde her şey değişebilir, bu yüzden sadece benim mevcut hızıma göre bir tahmindir.
Ayrıca bazı yeni önizlemeler de olacak, ancak her zaman olduğu gibi en iyiyi gizlemeye ve yalnızca gelecek içeriğin biraz alayını göstermeye çalıştım.
Ayrıca zaman zaman sessizliğimden de bahsedeceğim, ama bu oldukça kişisel ve oyunla ilgili değil, bu yüzden bu sorunun cevabını okumayı atlayabilirsiniz.

Öyleyse başlayalım, sanırım bu yazıda genellikle yazdığımdan biraz daha fazlasını yazacağım.

Şu anda neler oluyor ve Milfy City için herhangi bir güncelleme olacak mı?

Evet, Milfy City için en az bir büyük büyük güncelleme olacak. Şimdi ana karakter yollarını sonuna kadar içerecek olan 1.0 sürümü üzerinde çalışıyorum. Çıkış kesinlikle bu yıl olacak, daha sonra olduğundan daha hızlı olacak. Yayınlanması için tahmin edebileceğim tarih Mayıs 2021'in sonları, ancak bu tarih kesin değil çünkü oyunu tahmini zaman diliminde yayınlamazsam sizi hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum, ancak gecikmeler olursa güncellemeler takip edecek .

Geliştirme süreci nasıl gidiyor?

Aslında oldukça iyi gidiyor. Artık Sara, Judy, Violet ve Lily için; hikaye / renderların bittiğini resmen ilan edebilirim :) Hala Caroline, Linda ve Celia üzerinde çalışıyorum, ancak bu karakterler için içeriğin %40'ından fazlasını zaten bitirdim. Şu anda bitirmeye en yakın olanı Celia.

Bu son güncelleme mi olacak?

Dürüst olmak gerekirse şu anda bu soruya cevap veremiyorum. Her şeye rağmen, muhtemelen birçoğunuzun v1.0'dan sonra görmek isteyeceği içerik için bazı planlarım var, bu yüzden bu soru için "belki" cevabını verebilirim. Bu sürüm yayınlandıktan sonra gelecekte birçok faktöre bağlı olacak, ancak bunu yapmak için esas olarak ruh sağlığıma bağlı olacak, ancak son zamanlarda kendimi çok daha iyi hissediyorum ve stres olmadan çalışabiliyorum.

Yeni önizlemeler?

Hadi bakalım. Sevdiklerimi seçtim ve onlar da seksi ve çok fazla şımartmıyor, ayrıca karakterlerin son yazımda olduğu gibi konuştuklarını da atladım.

aoc_1_copy_820x461.jpg
aoc_2_copy_820x461.jpg
aoc_3_copy_820x461.jpg
aoc_4_copy_820x461.jpg
aoc_5_copy_820x461.jpg
aoc_6_copy_820x461.jpg
Android sürümü?

Her zaman olduğu gibi, bir Android sürümü hakkında son gönderilerde birçok soru ortaya çıktı. Cevabım değişmeyecek, bu oyun Android'de yayınlanmayacak. Gelecekte belki yeni bir oyunun olabileceğini söyleyebilirim.

Neden ilerleme konusunda genellikle sessiz oluyorsun ve nadiren yeni yazılar gönderiyorsun? Son güncellemeden bu yana neden bir yıldan fazla zaman geçti? İyi misin?

Bir çoğunuz için son iki yıldır mücadele ettiğim bir akıl hastalığına sahip olmamın yeni bir şey olmadığını düşünüyorum. Bu tür oyunları yaratmaya başladığım zamanları hâlâ hatırlıyorum ve dürüst olmak gerekirse, böyle bir şeyin başıma gelebileceğine asla hazır değildim. Birisi bana yetişkin oyunları yapmaktan birkaç yıl sonra tedaviye ihtiyacım olacağını söylediğinde, o zaman ona inanmazdım, ama şimdi farklı. Artık bu çalışmanın ne kadar stres yarattığını biliyorum, özellikle çıkış tarihleri, nefretle yapılan yorumlar, içerik eksikliği hakkında yapılan yorumlar, animasyon eksikliği, oyunlarımı diğer oyunlarla karşılaştırma, şantaj yapmazsam bununla ve bu karakterle yeni sahneler eklemeyeceğim evimin önünde görünüp bir güncelleme istemekten vazgeçecek ve en şok edici olanı. Neyse ki sadece interkom aracılığıyla o kişi beni göremedi...
Bazılarınızın bunlara saçmalık dediğini ya da ne söylersem söyleyeyim yalan söylediğini biliyorum, bu yüzden bunu gerçekten önemsemeyi bıraktım çünkü yapabileceğim hiçbir şey yok. Genel olarak, başından beri bunların hiçbirini umursamamam gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden genellikle sessizim. Ayrıca son görevimden beri terapistimin bana yapmamı tavsiye ettiği şeyi yapmaya başladım. Her şeyi okumayı bırakıp hayatıma odaklanmam ve herhangi bir stres olmadan normal şekilde çalışmam gerektiğini ve bu gerçekten işe yaradı. :) Şimdi gerçekten istediğim karakterler üzerinde ve kendi huzurumda, planlanan çıkış tarihinde yayınlamak için her şeyi aceleye getirmeden çalışıyorum. Ne yazık ki, biraz iyileşmem ve çok daha fazlasını anlamam biraz zaman aldı, böylece tekrar normal çalışmaya başlayabilirim, bir sonraki güncelleme için uzun süre beklememin ana nedeni bu.
Ayrıca bu sorunu yaşayan tek kişinin ben olmadığımı da biliyorum ve birkaç yıl yetişkin oyunları geliştirdikten sonra tanıdığım birkaç yapimcı daha akıl hastalığı endişeleri yaşamaya başladı. Ben de başlangıçta söylediklerine tam olarak inanmadım ama bir şekilde "büyüdüm" diyebilirim ve bu konudaki fikrim değişti.
Ayrıca şu anda olan hiçbir şeyin benim savunma hattım olmadığını da belirtmek isterim. Bunların hepsinin benim hatam ve benim sorunum olduğunu biliyorum, bu yüzden her yazımda, istediğin zaman beni desteklemeyi bırakabileceğinizi söylüyorum. Bu ve geçen yılın herhangi bir noktasında patronum olan sizler, bu zor dönemde sürekli desteğiniz için bir teşekkür olarak Milfy City'nin 1.0 sürümünü ücretsiz olarak alacaksınız.

Milfy Kingdom ile daha düzenli güncelleme / gönderi mi alacağız yoksa Milfy City gibi gönderiler arasında aylarca karanlıkta mı kalacağız?

Bu oyun şu anda beklemede. (Evet, henüz piyasaya sürülmemiş olsa bile.) Bu oyun üzerinde tekrar çalışmaya başladığımda, önizlemeler ve bilgilerle birlikte hemen yayınlayacağım.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde sizden ne bekleyebiliriz?

Oh, bu iyi bir soru! Gelecek için birçok planım var ve yeni, daha gerçekçi grafikler ve animasyonlarla testleri şimdiden bitirdim. Milfy City'den sonra kesinlikle durmayacağım. Sanırım bu oyunu yaratırken çok şey öğrendim diyebilirim ve ilerideki projelerimde neleri geliştirmem gerektiğini biliyorum. :) Sonsuza kadar gelişiyor! Sanırım bu, şimdi göndermem gereken bir şey değil çünkü bu nihai değil ve sadece bir dizi test, ama işte yeni dokuları ve aydınlatmayı test etmek için yaptığım bazı renderlar. (Son sürüm değil.)

aoc_A_copy_820x461.jpg
aoc_B_copy_820x461.jpg
aoc_C_copy_820x461.jpg
Güncellemeleri daha hızlı yayınlamak veya daha büyük güncellemeleri göndermek için geliştirme ekibini genişletme planınız var mı?

Daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yayınlamak için yardıma ihtiyacım var. Milfy City bittikten sonra düşüneceğim şey bu, kısacası, evet, bazı planlarım var. Her şeyi yapan tek kişi ben olamayacağımı biliyorum.

Sanırım en popüler soruların hepsini cevapladım, ancak cevaplamamı istediğiniz bir şey varsa lütfen yorumlara yazın. Bu yorum çok fazla kalp alırsa, bir sonraki yazıda veya yorumlarda cevaplayacağım.

Bir dahaki sefere kadar çocuklar, sürekli desteğiniz için teşekkürler ve bu uzun gönderi için özür dilerim!

ICSTOR

Lazformation61

Lazformation61

Destekçi Plus
Kardeşim bıraksan oyun kendini güncellerdi zaten bide androide de yapmıyor ne boş çar oldun sen

sinekvale1

sinekvale1

Destekçi Plus
Baya bekleyecez gibi duruyor

exifo

exifo

Destekçi Plus
renderlara bakılırsa beklediğimize değecek sanırım. Keşke yaptığı kadarını paylaşsa sonra devam etse yapmaya neden ortasında kesip büyük güncelleme yapıcam kafasına girdi acaba :D

Simurq

Simurq

Destekçi Plus
Daha fazla yan karakter hikayesi bekliyorum gerçi resimlerde komşular yoktu ama isimleri hatırlamadığım için yazdıklarının kim olduğunu bilmiyorum umarım vardır :D

Üst Alt