MILFs of Sunville Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe MILFs of Sunville Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2 - 1
Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Şimdilik bu oyunu oynamanızı önermem. Oyunun 2 sezonunda da oyunu bozan hatalar mevcut. Tabi ki bunlar düzeltilecek ama maalesef net bir tarih veremiyoruz. Düzeltildiği anda ilk olarak buraya yazıp bilgilendirme yapacağım. Tekrardan yaşanan sıkıntılar için özür dileriz

L

lethwin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilde oyun oynanacak gibi değil hocam . Zaten bazı sahnelerde ( özellikle mesajlastimigiz yerlerde ) yüz kere denesende oyundan atıyor hiçbir şekilde ilerlenilmiyor. Ekstra sahneler portlanmamis bile . ilk defa bu sitede bu kadar acemice Bir iş gördüm umarım düzelir

G

Gereksiz3152

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi sürekli oyundan atıyor beni buna çare yok mu

G

Gereksiz3152

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi oyun sürekli beni atıyor

U

Uysal3454

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
adminler dört gözle bekliyoruz efsane oyun lütfen hataları bir an önce düzeltin şimdiden ellerinize sağlık.

H

himmetyvz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezon açılmıyor. Oyun başlarken şöyle bir hata veriyor;

I'm sorry, but an uncaught exception occurred.

While loading the script.
Exception: Could not load file ...\aoc_module\resources\aoc\game/Quests/MLS/EP1_09/ep09_dialogues5_college_adams.rpyc.

-- Full Traceback ------------------------------------------------------------

Full traceback:
File "renpy/bootstrap.py", line 275, in bootstrap
File "renpy/main.py", line 492, in main
File "renpy/script.py", line 152, in load_script
File "renpy/script.py", line 469, in load_appropriate_file
Exception: Could not load file ...\aoc_module\resources\aoc\game/Quests/MLS/EP1_09/ep09_dialogues5_college_adams.rpyc.

Windows-10-10.0.19041 AMD64
Ren'Py 7.6.0.23042901.AOC
Season2-v1-Extra
Sat Sep 30 21:57:14 2023
bendede hala aynı hatayı veriyor

tutatool

tutatool

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefon kısımlarında hata var oyun kapanıyor, skip ile geçin düzeliyor. Birde extra versiyonlarda hata cıkıyor. Oyunda cok hatalar var ama cok güzel bir oyun

tutatool

tutatool

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bu oyunu oynamak isteyenler için söylüyorum oyunda çok hatalar var ama ben zorla oynamaya calısıyorum. Şöyle oynuyorum, 1. Extra versiyonlar hatalı oldugu için hiç girmiyorum. 2. Telefon konusmalarında hata var, onuda hızlı hızlı skip tusuna basarak ilerliyorum ve telefon konusmalarını skip ile geçmiş oluyorum. Bunun içinde devamlı kayıt etmeniz lazım, çünkü telefon sahnesine geldiğinde sizi oyun atacak, tekrar giriş yapacaksınız ve skip hızlı hızlı basacaksınız. Biraz oyuna gir, çık uğraştırıyor ama bu oyuna değer gibi geliyor. Uğraşırım diyenler bu sekilde oynayabilir.

S

Social

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son güncel ve aktivasyonlu hali yok mu

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
oyunda hatalar var sildim sildim yükledim ne fayda süper bi oyun ama çöpe gitti.

P

patapata

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirip kurmaya çalıştığında neden bütün dosyalara erişim istiyor geri siliyorum indirdigimi

Üst Alt