Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Midnight Paradise 0.14 sürümü güncellemesi |24.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
entering_pv.jpg

Herkese selam,

Discord sunucumuzdaysanız, covid durumuyla ilgili güncellemelerimi muhtemelen görmüşsünüzdür.
Ama değilseniz, uzun lafın kısası, düşündüğümden daha kötüydü ve iyileşmek için çalışmayı bıraktım, şimdi daha iyi hissediyorum ve işe geri dönüyorum.
Aşılamaya kadar bu şeyi tamamen atlatabileceğimi umuyordum, ama sonunda beni kurtardı. Koku alma duyum şimdiden geri geliyor, bu harika. Küçük öksürükler devam ediyor ama kısa sürede geçeceğinden eminim.
Şimdi size Midnight Paradise hakkında bazı haberler getiriyorum.
Bu kesinti süresinden sonra ana hikaye üzerinde tekrar çalışmaya başladım ve sonunda istediğim gibi üzerinde çalışmak iyi hissettiriyor. Yine erken DoD günleri gibi geliyor :) Sahneleri öncekinden çok daha dikkatli yapıyorum ve harika hissettiriyor. Bütün günü bunaltıcı olmadan tekrar çalışarak geçirebileceğimi hissediyorum. Eğlenceli.
Yukarıda gördüğünüz gibi bazı önizlemeler getirdim (bazıları hala devam ediyor). Yeni bir mega konumun - Harding Tower'ın önizlemelerini görebilirsiniz. Ana hikayenin çoğu burada geçecek.
Ve yeni bir karakter yarattım. MP'nin zaten yeterince kadın karaktere sahip olduğunu biliyorum, ancak gerekliydi ve diğer bayanların ekran zamanlarını çalmayacak.
Ayrıca bu sefer biraz daha ekstralar ekliyorum ve Elite sahnesini unutmadım, yakında kimin alacağı konusunda oy verebileceksiniz.
Şimdilik kesin bir çıkış tarihi yok. Covid planlarımı gerçekten alt üst etti. Ama yoluma geri döndüm ve bu güncelleme düşündüğümden daha büyük ve daha iyi olacak, bu yüzden ek zaman ayırmaya değer olduğunu düşünüyorum. Size bir sonraki geliştirme güncellemesinde sürümle ilgili bazı istatistikler anlatacağım, ancak animasyon sayısı ve renderlar açısından olağan bir güncellemeyi çoktan geçmiş durumda. Önümüzdeki Pazartesi (veya Salı) size bir çıkış tarihi de söyleyebilirim. O zamana kadar, hafta boyunca daha fazla önizleme paylaşacağım.
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim çocuklar, iyileşmeme yardımcı oldu.

Ve her zaman olduğu gibi, büyük desteğiniz için teşekkür ederiz!

harding_staff_pv.jpg
1.jpg
harding_tower_pv.jpg
harding_tower_pv_3.jpg
harding_tower_pv_2.jpg

Üst Alt