Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Midnight Paradise 0.14 sürümü güncellemesi |08.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
SPOILER_1095728_logan_room_wip.png

Selam millet

Son zamanlarda çok yazıyorum, MP bitiş çizgisine ulaşana kadar her karakterle gidebileceğim en küçük detaya kadar plan yapmaya kararlıyım.

Görünüşe göre harika bir ilham kaynağım var, çünkü bir kez ona ulaştığımda, kelimeler dijital kağıdımı çaba harcamadan dolduruyor.

Şimdiye kadar 10 farklı son var, ancak henüz yeterince net olmayan birkaç tane daha var, bu yüzden onları saymıyorum.

Bundan sonra ana hikayeye çok daha fazla vurgu yapacağım çünkü zamanın geldiğini hissediyorum. Yeterince kurulum yapıldı ve Midnight Paradise'ın 3. Aşamasına giriyoruz. Bu sonuncusu ve şüphesiz en büyüğü olacak.

Bu aynı zamanda her güncellemede Connor'ın yeni bir kızla seks yapacağı anlamına gelir. Ve çoğunuzun ana 3, Joyce, Ruby ve Isabel ile ilgilendiğini biliyorum. Onların da zamanı geliyor, söz veriyorum. 0.14 Hiçbirine odaklanmayacak, ancak 0.15 ana kızlardan birine odaklanacak ve Connor onlarla sonuna kadar gidecek.

Ana hikayeye gelince, Connor'ın etrafındakilerin sırlarını açığa çıkarmasına yardım edeceksiniz. Ana hikaye misyonları sırasında da erotik içerik olduğundan emin oluyorum, böylece onlar olmadan çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacak. Bunlar, ana 3 yerine diğer karakterlere daha fazla odaklanacak, çünkü her biri birden fazla rotayla kendi bağımsız hikayelerini alıyorlar.

Önceden bazı güncellemelerle, hikayenin yönünün net olmadığını hissettim.
Bundan sonra durumun böyle olmayacağını söyleyebildiğim için memnunum.

Şimdilik hepsi bu, yapacak çok iş var, o yüzden bir sonrakinde sizinle konuşacağım. O zamana kadar daha fazla önizleme yayınlayacağım.

Ve her zaman olduğu gibi, harika, harika desteğiniz için teşekkür ederiz!

Lewdlab

Üst Alt