Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Midnight Paradise 0.14 sürümü güncellemesi |02.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
dev_update_1.png

Selam millet

İşe geri dönmek iyi hissettiriyor!
Hemen konuya geçeceğim.

Şu anda, bu ay yayınlanacak olan bir sonraki Midnight Paradise sürümü üzerinde çalışıyoruz.
İleriye dönük birkaç şeyi değiştireceğim. Connor'ın bayanlar ile olan ilişkisinden "bağımsız" olarak Ana Hikayeye devam edebileceğim kızlarla hikayenin bir noktasındayız. Şimdi bunun anlamı, 0.14'ten itibaren Hedefler birbirinden bağımsız olacak. Yani, örneğin Ruby'nin bir sonraki sahnesini elde etmek için Joyce ile ilerlemek zorunda kalmayacaksınız.

Yani bir bakıma kızların hedeflerini tam olarak yerine getirmek isteğe bağlı olacaktır. Mass Effect 2 ve mürettebat görevleri gibi düşünün. Bunları yapmamayı seçebilirsiniz, ancak bu sonları büyük ölçüde etkileyecektir ve elbette bazı harika içerikleri kaçırırsınız.

Bu değişikliğe ihtiyaç var çünkü bu şekilde olay örgüsünü ilerletmekle ve yolda (en azından ana hikayenin bakış açısından) bazı gereksiz romantizmi zorlamakla sınırlı kalmıyorum.

Bu aynı zamanda, bundan sonra bir karaktere gerçekten çok yaklaşmak istemiyorsanız, yapmamayı seçebileceğiniz anlamına da gelir. Bu, oyunun sonunu etkileyecektir, ancak bazı karakterlerin hedeflerini ihmal ederseniz ne olacağını görmek ilginç olabilir.

Sadece sizi rahatlatmak için, tüm içeriği görmek istiyorsanız endişelenmenize gerek yok. Hala her şeyi görebilirsiniz, ancak muhtemelen daha organize bir şekilde daha mantıklıdır. Kazan-kazan.

Şimdi planlama hakkında konuşalım. Son zamanlarda bunu çok yapıyorum. Bir süre görevsiz kaldığımda başka bir şey yapamadım. Son zamanlarda Midnight Paradise'daki tüm sahneleri titizlikle planlıyorum ve ana hatlarını çiziyorum. Bunu daha önce yaptığım yol, gittiğimiz genel yönü ve kilit sahneleri hazırlamış olmamdı, ancak yine de her sürüm için işleri düzenlemek ve planlamak için önemli miktarda zaman harcamak zorunda kaldım.

"Ana Plan" ı bitirdikten sonra artık yok. Bu harika bir duygu :)
Bu, sahneden diğerine atlayabileceğim ve onları daha hızlı yapabileceğim anlamına geliyor.

Ve adamım, ele alınacak çok yer var! Bu planlardan gerçekten memnunum ve sizin için harika bir içerik olacağını düşünüyorum. Karakter rotaları ve daha fazla karar alıyorsunuz, bu da bayanlarla işlerin birden fazla yoldan gidebileceği anlamına geliyor, bu yüzden buradaki amaç güzel bir tekrar değeri eklemek ve tabii ki istediğiniz kızlarla böyle bir ilişki kurmanıza izin vermek.
Pekala, şimdilik hepsi benden, önizlemeler geliyor, bizi takip etmeye devam edin!

Ve her zaman olduğu gibi, büyük desteğiniz için hepinize teşekkür ederiz!

Lewdlab

Son düzenleme:
Abay

Abay

Kıdemli Üye
Abazana Joyce'u duyunca olur gibi
Ohjjj 🤪

Üst Alt