Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Midnight Paradise 0.12 sürümü güncellemesi |22.09.2020|

Silence

Moderatör
midnight.png

IMG_20200922_173510.jpg

Midnight Paradise'ın yeni sürümü (0.12) ne durumda?

ÖZET:

Merhaba millet

Size 0.12'den bahsedeyim.

Bu güncellemede Bayan Jane'e odaklandım. Connor oldukça gizli bir rolü üstleniyor, kendisine gönderilen bir eşyayla Bayan Jane'i penceresinden gözetliyor. Bu olay gittikçe büyüyecek ve Bayan Jane sonunda bir şeyler olduğunu anlayacak.

Bu arada, Connor Jane ile olan derslerini biraz daha ilerletmeye çalışacak.
Eğer oyunda Melissa'yı seçtiysen, onunla ilerleyebilirsin. Connor yeni bir yere taşındı ve kendini yalnız hissediyor... Sence de sevgilisiyle çılgın bir gece geçirmesi iyi olmaz mı?

Connor ve Logan arasındaki rekabeti de biraz arttıracağım. Birkaç eğlenceli sahne var ve Connor Logan'ın neyin peşinde olduğunu bulmaya çalışacak.
Şimdi diğer konuya geçelim,
Düşünüyorum da, gelecekte ne yapacağımı pek kestiremiyorum, ama dedikleri gibi "tünelin ucunu görebiliyorum."

Bazılarınız oyunu yapmak için kullandığım programın Daz olduğunu biliyor. Gerçekten harika bir şey, yetişkin oyunları konusunda çok kullanışlı olsa da, artık bana pek fazla yenilik sunmuyor. Yıllar boyunca edindiğim tecrübelerle edindiğim kötü özelliklerinin listesi var, bunların hiçbir zaman karşıma çıkmamasını istiyorum. Dediğim gibi, çok güzel bir araç, ama benim listelediğim faktörler yüzünden beni kısıtlayabiliyor.

Bu yüzden diğer 3D yazılımlarını incelemeye karar verdim. Uzun sürecek, ama 3D konusunda yeni şeyler öğrenmek beni gerçekten heyecanlandırıyor. Bu tür yazılımları öğrenmek uzun ve zor olduğundan, elimden geldiğince Midnight Paradise'ı aksatmamaya çalışacağım. Öğrenme faslını "boş zamanlarımda" yapacağıma söz veriyorum.

Ayrıca, elimden geldiğince diğer oyunlarımla(Dreams of Desire, The Lost Memories) Midnight Paradise arasında bağlantı kurmamaya çalışıyorum. Muhtemelen bu tür detaylar hakkında konuşmak için çok erken, ama size şimdiden söylemek istedim.

Ve ekibime, ben meşgul olduğumda ya da oyuna yeni fikirler aktarmak istediğimde bana yardımcı olacak bir programcı alacağım. Birbirimize alışmamız biraz zor olabilir. yani, bu güncellemenin çıkış tarihinin Ekim'in sonuna kadar sarkabileceğini vurgulamak isterim.

Sizlere elimden geldiğince yenilikler hakkında bilgi vereceğim.

Lewdlab

Mr Akca

Kayıtlı Üye
Melissa mı? Elaine daha iyi ya...

Muhittin87

Kayıtlı Üye
Bize açılan kızın adı neydi unuttum ama onunla devam etmeyi seçmiştim ben, umarım onun hikayesi de iyidir.

Silence

Moderatör
Güncel durumu öğrenmek için bu konuya bakabilirsiniz.