Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Midnight Paradise 0.12 sürümü güncellemesi |13.10.2020|

Silence

Moderatör
20201013_013230.jpg

Midnight Paradise'ın yeni sürümü (0.12) ne durumda?

ÖZET:
Süreç hakkında hızlı bir güncelleme:

Bunu daha önceden paylaşmak istedim ama bazı şeyler engel oldu. Neyse, bu güncellemeyi değerli ve oynanabilir kılmak için bir şeyler daha ekleyeceğim. Buna çok ihtiyacım var gibi hissediyorum. Bu hafta sonu yayınlamak istiyorum ANCAK animasyonlar biterse. (
Her render yaklaşık 18-26 saat sürüyor) ve bu sefer birçok animasyon ve sahne var.

Bu güncelleme bir çok sapık şey barındıracak. Bu arada, bu güncellemede 2 karakter normalde planlanan 1. Yerine D alıyor. Dürüst olmalıyım ki bu sefer erotik sahneler düşündüğümden daha çok zaman aldı. Seks sahnelerini animasyonunu yapmanın zor olduğunu anladım! Pekala, onların gerçekten güzel gözükmesi için uğraşıyorum umarım başarırım.

Güncellemenin gecikmesinin bir diğer nedeni de MP'nin hikayesi hakkındaki notlarımı güncelleme kararı almamdı. Hikayenin kötü olmasını istemiyorum ve artık ana hikayeyi devam ettireceğim. O yüzden notlarıma bakarak çokça zaman geçirdim ve karakter hikayelerini daha doygun yazdım. Burada çokça yol kat ettim en azından bu iyi bir şeydi.

Gecikme için üzgünüm... Bu yıl benim için zor geçti ve ben yorulmaya başladım. Aylık hedeflerime ulaşamadığım için hayal kırıklığına uğramış hissediyorum. Ama bu notu iyi bir şekilde bitirmek istiyorum: 0.12 sürümünü beklediğinize değer kılacağım.

Ve her zaman olduğu gibi, destekleriniz için teşekkür ederim.

Felax8

Kayıtlı Üye
İşini Hakkıyla yapan bir yapımcı bravo valla