Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Midnight Paradise 0.12 sürümü güncellemesi |13.10.2020|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
20201013_013230.jpg

Midnight Paradise'ın yeni sürümü (0.12) ne durumda?

ÖZET:
Süreç hakkında hızlı bir güncelleme:

Bunu daha önceden paylaşmak istedim ama bazı şeyler engel oldu. Neyse, bu güncellemeyi değerli ve oynanabilir kılmak için bir şeyler daha ekleyeceğim. Buna çok ihtiyacım var gibi hissediyorum. Bu hafta sonu yayınlamak istiyorum ANCAK animasyonlar biterse. (
Her render yaklaşık 18-26 saat sürüyor) ve bu sefer birçok animasyon ve sahne var.

Bu güncelleme bir çok sapık şey barındıracak. Bu arada, bu güncellemede 2 karakter normalde planlanan 1. Yerine D alıyor. Dürüst olmalıyım ki bu sefer erotik sahneler düşündüğümden daha çok zaman aldı. Seks sahnelerini animasyonunu yapmanın zor olduğunu anladım! Pekala, onların gerçekten güzel gözükmesi için uğraşıyorum umarım başarırım.

Güncellemenin gecikmesinin bir diğer nedeni de MP'nin hikayesi hakkındaki notlarımı güncelleme kararı almamdı. Hikayenin kötü olmasını istemiyorum ve artık ana hikayeyi devam ettireceğim. O yüzden notlarıma bakarak çokça zaman geçirdim ve karakter hikayelerini daha doygun yazdım. Burada çokça yol kat ettim en azından bu iyi bir şeydi.

Gecikme için üzgünüm... Bu yıl benim için zor geçti ve ben yorulmaya başladım. Aylık hedeflerime ulaşamadığım için hayal kırıklığına uğramış hissediyorum. Ama bu notu iyi bir şekilde bitirmek istiyorum: 0.12 sürümünü beklediğinize değer kılacağım.

Ve her zaman olduğu gibi, destekleriniz için teşekkür ederim.

TinerciFırat

TinerciFırat

Kayıtlı Üye
Bu adam kral ya en iyi yapımcılardan

Efpiyay

Efpiyay

Kayıtlı Üye
Agaaaa beeee KİNG yaa
19c2a95454b4d26d8f08a8623808154a.gif

Julliety

Julliety

Treasure of Nadia Türkçe Erişimcisi