Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Midnight Paradise 0.12 sürümü güncellemesi |06.10.2020|

Silence

Moderatör
midnight.png

Midnight Paradise'ın yeni sürümü (0.12) ne durumda?

ÖZET:
Herkese merhaba!

0.12 üzerinde çalışmak gerçekten çok eğlenceli!
Bayan Jane ile ilgili sahneleri yazmak gerçekten eğlenceli, onu çok seviyorum! Bu güncellemede onunla bazı şeyleri çok ilerlettim. İtiraf edeyim, bazı yerlerde kendimi kaptırdım! (İlerideli güncellemelerde diğer karakterlerin hikayesine yoğunlaşacağım.)
Çok fazla şey söylemeyeceğim, ama Bayan Jane'den hoşlanıyorsanız hayal kırıklığına uğramayacaksınız. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Her neyse, bildiğiniz üzere Connor taşınıyor. Yeni eve birkaç işlevsellik ekleyeceğim, birisi de Ganimet Arayışı.
Bu sistemin kızlarla ilgili olduğunu düşünüyorsan, doğru bildin! Bu sistemle kızlarla daha kolay etkileşime girebileceksin. Hikayedeki seçimlerinize göre 'kilidini açtığınız' kısımlar bu sistemde daha çok işe yarayacak. Şimdilik biraz sınırlı, ama yeni güncellemelerle bir şeyler ekleyeceğim. Gün boyunca haritada duracak.

Yeni güncellemeyi dört gözle beklediğinizden için eminim. Merak etmeyin, elimden geldiğince çalışıyorum. Gerçekten de büyük bir güncelleme olacak, bu yüzden de uzun sürmesi normal. Uzun güncelleme demek, fazla render demektir!

Sizi hafta boyunca gelişmelerden haberdar edeceğim.

Silence

Moderatör
Güncel durumu öğrenmek için bu konuya bakabilirsiniz.