Lust and Power Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Lust and Power Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.46
A

AHJSHYFDS

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
ztn indirilen dosya sadece uygulama clear exe veya başka data dosyası yok

A

Asla41

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kurulumdan sonra gerekli izini verdiğim halde. Tüm izinler verilmedi hatası veriyor ve kapanıyor. Bunu nasıl çözebilirim

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Kurulumdan sonra gerekli izini verdiğim halde. Tüm izinler verilmedi hatası veriyor ve kapanıyor. Bunu nasıl çözebilirim
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

H

hsdfdsa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kayıt dosyası varmı %30 40 50 farketmez ortalardan kayıt dosyası lazım

C

Cesear

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Beyler cadı nerde Allah aşkına yardım edin cadıyı bulamıyorum

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun idare eder yalnız hiiiç indirmeyin. Çünkü oyunda şu anda hiç bir kızla sahne yok. Yapımcı patreon sayfasında oyunu 3 şekilde sunmuş regular, premium gibi şekillerde sunmuş. Tahminimce burdaki sürüm regular olabilir belki o yüzden yetişkin sahne yoktur. Veya oyunda ki hatadan kaynaklanıyordur. Şu an oyunu 2 kez hızlıca denedim her görevi yaptım en son yetişkin sahneler için olan görevlere gelince oyun daha ilerlemiyor. Örneğin sis bombası için gerekli olan eşyayı canavar bitkileri öldürüp almamız lazım ama onları öldürünce gerekli eşyayı vermiyor sadece kan veriyor. aşk iksirinin tarifini alıyoruz ama kullanamıyoruz. bayan karakterlerin özelliklerini full yapsak bile sahneler kilitli yapım aşamasında görünüyor. Gerçekten oyun için araştırdım bizlik bir sorun yok. O yüzden güncelleme gelmeden indirmenizi tavsiye etmem. ayrıca oyuna ait bir rehber bulunmamakta, sadece yapımcı patreon sayfasında karakter rehberi gibi bazı şeyler sunmuş. Yinede oynamak isteyenler için karakterin odasından taşları doğru sıralayarak yetenek ve diğer şeyler için hile mevcut. aşağıdaki resimden bakıp yapın. oyunda kendinizi boşuna zorlamayınlp.png

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun ciddi amelelik gerektiren bir oyun hile yapmazsanız günlerinizi alır. Birde oyun da şeytanlarla savaşıp öldürüyor belli bir mücadele var ama ana karakterimiz aptalın önde gideni, oyunda bazı şeyler uyumsuz ve gereksiz saçma konuşmalar var. benim tavsiyem bu oyuna güncelleme gelene dek hiç bulaşmayın. Mist diye bir oyun var bu oyundan çok daha önce çıkmış ve final yapmış bir oyun. onu oynayın bundan iyidir. zaten mist oyununu oynayanlar bu oyunu görünce benzerliği fark etmişlerdir. tahminimce ondan esinlenip yapmışlardır.

C

Cesear

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Ne zaman güncelleme gelir oyun kaliteli

Üst Alt